dowolna

Domy z tarasem Siedlce - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy

Siedlce,mazowieckie

1 160 000 zł233 m² 4 974,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Polecam, na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem, garażem w pełni wyposażony. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej lokalizacji w sąsiedztwie terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siedlce

Siedlce,dolnośląskie

460 000 zł160 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 016 m²

Dom na wsi z dużą działką w Siedlcach- powiat lubiński Marzysz o spokojnym życiu na wsi? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż dom jednorodzinny o pow. 160 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kasztanowa

Stara Wieś,Siedlce

950 000 zł213 m² 4 467,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przestronny dom w Siedlcach przy ulicy Kasztanowej z Kominkiem. Szukasz przestronnego domu dla dużej rodziny w cichej i spokojnej lokalizacji? Chcesz mieszkać w mieście,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Siedlce,mazowieckie

1 590 000 zł177 m² 8 977 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 065 m²

Jeśli jesteś na etapie poszukiwań nowego miejsca na ziemi dla swojej rodziny, którego spełnieniem będzie lokalizacja, przestrzeń, cisza, ogromna działka z potencjałem do pięknego ogrodu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Wiejska

Taradajki,Siedlce

1 150 000 zł280 m² 4 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:643 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w dogodnej lokalizacji miasta Siedlce! Dom z 2000 roku o pow. mieszkalnej około 280m2, posadowiony na prostokątnej działce o wielkości 643m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siedlce

Siedlce,dolnośląskie

460 000 zł160 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 016 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siedlce

Sulimów,Siedlce

1 697 000 zł205 m² 8 260,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

idealny dla koneserów góralskiego stylu oraz wyjątkowego klimatu. Budynek od początku do końca powstawał z najwyższej jakości materiałów Eko oraz z myślą o wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Grzybowa

Sekuła,Siedlce

930 000 zł186 m² 4 993,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:901 m²

Komfortowy dom z poddaszem użytkowym i jednostanowiskowym garażem, zwracający uwagę efektowną lukarną frontową oraz wspaniałym przeszkleniem elewacji ogrodowej. Detal ten podnosi walory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siedlce

Siedlce,dolnośląskie

255 000 zł76 m² 3 371,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Marzysz o małym własnym domku? Idealnym dla Twojej małej rodziny? Z dala od głównej ulicy, od ruchu samochodowego, za to w zaciszu jedynie kilku innych domów w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siedlce

Warszawska,Siedlce

890 000 zł208 m² 4 289,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:270 m²

Na sprzedaż komfortowy, klasyczny segment z ogródkiem w Siedlcach. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Siedlce

Taradajki,Siedlce

1 499 000 zł280 m² 5 353,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:643 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w dogodnej lokalizacji miasta Siedlce! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zięby

Roskosz,Siedlce

856 160 zł119 m² 7 204,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:279 m²

Przestronny segment w stanie deweloperskim, na osiedlu Leśna Ostoja, przy ul. Zięby w Siedlcach. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Fizylierów

Warszawska,Siedlce

899 000 zł302 m² 2 976,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:551 m²

Duży dom z dwoma garażami przy ul. Fizylierów w Siedlcach. Spokojna okolica 5 minut od centrum. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zięby

Roskosz,Siedlce

856 160 zł119 m² 7 204,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:279 m²

Przestronny segment w stanie deweloperskim, na osiedlu Leśna Ostoja, przy ul. Zięby w Siedlcach. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zięby

Śródmieście,Siedlce

799 000 zł119 m² 6 715,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:231 m²

Przestronny segment w stanie deweloperskim, na osiedlu Leśna Ostoja, przy ul. Zięby w Siedlcach. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poziomkowa

Siedlce,mazowieckie

1 090 000 zł200 m² 5 456 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:226 m²

Jeśli jesteś na etapie poszukiwań nowego miejsca na ziemi dla swojej rodziny, którego spełnieniem będzie lokalizacja, cisza, otulina zieleni i szybki dojazd co centrum miasta to koniecznie czytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Stokrotki

Taradajki,Siedlce

1 150 000 zł209 m² 5 502,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:576 m²

Gotowy do zamieszkania, przestronny i nowoczesny dom przy ul. Stokrotki w Siedlcach. Główne atuty nieruchomości: wysoki standard wykończeń w pełni wykończony lokal położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siedlce

Siedlce,mazowieckie

1 650 000 zł304 m² 5 427,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 058 m²

Polecam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość o powierzchni użytkowej 247m2 Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zięby

Siedlce,mazowieckie

912 705 zł119 m² 7 684,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:469 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zięby

Siedlce,mazowieckie

901 005 zł119 m² 7 586,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Poziomkowa

Siedlce,mazowieckie

1 179 000 zł150 m² 7 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Osiedle w zabudowie szeregowej przy ulicy Poziomkowej w Siedlcach. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siedlce

Siedlce,mazowieckie

2 200 000 zł188 m² 11 686,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Niepowtarzalna oferta nowego, gotowego do zamieszkania domu dla wymagających klientów! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Siedlce,mazowieckie

550 000 zł130 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 530 m²

Osiedle Gajowa jest odpowiedzią na aktualny trend w wyborze mieszkania w harmonii z naturą. Główne atuty nieruchomości: blisko lasu prestiżowa dzielnica cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Siedlce

999 999 zł187 m² 5 347,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:328 m²

Polecam, na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom-segment w Centrum Siedlec przy ul. 10 Lutego. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Siedlce,mazowieckie

570 000 zł130 m² 4 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 530 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Siedlce,mazowieckie

570 000 zł130 m² 4 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 530 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Siedlce

Siedlce,mazowieckie

550 000 zł130 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 530 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Siedlce

Siedlce,mazowieckie

550 000 zł130 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 530 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siedlce

Siedlce,mazowieckie

980 000 zł220 m² 4 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:767 m²

komfortowy dom mieszkalny jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej dwupiętrowy z poddaszem użytkowym Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja prestiżowy budynek ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poniatowskiego

Siedlce,mazowieckie

728 000 zł123 m² 5 918,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Dom w Siedlcach przy ulicy Poniatowskiego Dom parterowy o powierzchni 100 m2 ogrodzona działka 630 m2 garaż dwa pomieszczenia gospodarcze Opis domu: - wybudowany z cegły oraz pustaka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Potockiego

Siedlce,mazowieckie

769 000 zł121 m² 6 365,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Narożny dom w zabudowie szeregowej przy ulicy Potockiego w Siedlcach Nieruchomość o powierzchni 120, 81 m2 składa się z trzech kondygnacji: parter: - wiatrołap 3,53 m2 - korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siedlce

Siedlce,mazowieckie

289 000 zł60 m² 4 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:997 m²

Oferuję do zakupu dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Siedlcach przy ul. Fabrycznej. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Potockiego

Siedlce,mazowieckie

769 000 zł121 m² 6 365,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siedlce

Siedlce,mazowieckie

219 000 zł61 m² 3 609,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Polecam do sprzedaży niewielki dom w Siedlcach Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony świata bliskość terenów zielonych Nieruchomość złożona z: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poniatowskiego

Siedlce,mazowieckie

728 000 zł123 m² 5 918,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siedlce

Siedlce,dolnośląskie

550 000 zł200 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży dom wolnostojący niepodpiwniczony o pow. 200m2 na zadbanej, ładnie zagospodarowanej, własnościowej działce 1400 m2, znajdujący w pobliżu Marcinkowic gm. Oława - 25 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jodłowa

Siedlce,mazowieckie

350 000 zł148 m² 2 364,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:218 m²

Posiadam do sprzedania okazały segment na zamkniętym ekskluzywnym osiedlu przy ul. Jodłowej w miejscowości Nowe Opole. Nieruchomość położona jest na terenie nowego, niewielkiego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siedlce

Siedlce,mazowieckie

900 000 zł280 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Dom o pow 280 m2 na działce 1,1 ha, idealne miejsce na zamieszkanie, moze byc tez wykorzystane pod działalnosć .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siedlce

Siedlce,mazowieckie

690 000 zł260 m² 2 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Sprzedam nowo wybudowany dom o powierzchni 230 m2 nadziałce 3000 m2 oddany do użytku. Dom jest bardzo przestrzenny z antresola , wykonany jest bardzo dobrych jakościowo materiałów. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siedlce

Siedlce,mazowieckie

445 000 zł200 m² 2 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Funkcjonalny, piękny dom. Rozkład pomieszczeń, dwa oddzielne wejścia - jedno bezpośrednio od ulicy, drugie z boku domu - daje możliwość prowadzenia biznesu na parterze lub zamieszkania dla jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Narutowicza

Nowe Siedlce,Siedlce

625 000 zł200 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:970 m²

Dom piętrowy (piwnica, wysoki parter i piętro),ocieplony, ogrzewanie gazowe. Kostka brukowa, garaż wolnostojący, działka z zagospodarowanym ogrodem (iglaki, trawnik, kwiaty, studnia).