dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Siedlce - Oferty sprzedaży i najmu

60 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Formińskiego

Śródmieście,Siedlce

310 000 zł46 m² 6 798,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,6 m , położone na 2. piętrze w budynku przy ul. Formińskiego w Siedlcach. Lokal do remontu, co daje pełną swobodę aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerwonego Krzyża

Błonie,Siedlce

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 60 m2 po remoncie w centrum Siedlec. ul. Cz. Krzyża Blisko sklepy, apteki, przystanki autobusowe oraz szkoły. Mieszkanie jest po remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siedlce

Czerwonego Krzyża,Siedlce

350 000 zł48 m² 7 331,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

R e Z E R W A C J A ! Atrakcyjne mieszkanie blisko centrum Siedlec - gotowe do wprowadzenia! Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum miasta, które nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siedlce

Tysiąclecia,Siedlce

499 000 zł60 m² 8 262,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta wyłącznie u nas! Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 60, 39 m , położone na 1. piętrze zadbanego bloku w spokojnej i zielonej części Siedlec, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Tysiąclecia,Siedlce

479 000 zł62 m² 7 698,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Położone na zielonym, lubianym Osiedlu Tysiąclecia w Siedlcach To mieszkanie znajduje się w miejscu, które od lat cieszy się opinią spokojnego, a jednocześnie doskonale skomunikowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Getta

Śródmieście,Siedlce

439 000 zł67 m² 6 559,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego, przestronnego mieszkania, zlokalizowanego w samym centrum Siedlec przy ul. Bohaterów Getta. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chałubińskiego

Śródmieście,Siedlce

385 000 zł46 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż zadbane, 3 pokojowe mieszkanie w centrum Siedlec przy ul. Chałubińskiego. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku na zamkniętym osiedlu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Warszawska,Siedlce

720 000 zł60 m² 12 030,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na sprzedaż topowa lokalizacja Siedlce, ul. Partyzantów. Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Siedlcach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siedlce

Żytnia,Siedlce

470 000 zł60 m² 7 794,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 60.30 m2 znajdujące się na czwartym piętrze w Siedlcach - ul. Żytniej. Bardzo pożądane osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Warszawska,Siedlce

2 200 zł78 m² 28,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia bezczynszowe mieszkanie zlokalizowane w Siedlcach przy ul. Warszawskiej. Idealne dla pracowników firm przestronne wnętrza, oddzielne pokoje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Nowy Świat,Siedlce

2 000 zł67 m² 29,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, 67 m , ul. Nowy Świat, siedlce Kontakt: oferujemy na wynajem przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 67 m , zlokalizowane na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojewódzkiego

Warszawska,Siedlce

594 000 zł50 m² 11 961,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż W siedlcach ul. Wojewódzkiego Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, gotowego do zamieszkania mieszkania, idealnego dla pary, singla, młodej rodziny lub jako pewna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siedlce

Rynkowa,Siedlce

649 000 zł74 m² 8 798,81 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji gotowe do wprowadzenia Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 73,76 m2 znajdujące się w Siedlcach - ul. 11 Listopada 43 D. Bardzo pożądane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siedlce

Warszawska,Siedlce

700 000 zł70 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Rezerwacja oferta tylko U mnie, nie szukaj dalej! stop! Do wprowadzenia 70 m2 z widokiem na Zalew Szukasz przestronnego trzy pokojowego rodzinnego mieszkania, gotowego do wprowadzenia z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siedlce

Nowy Świat,Siedlce

695 000 zł61 m² 11 308,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta wyłącznie u mnie! Idealne mieszkanie dla rodziny trzy pokoje z potencjałem. Wysoki parter. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Siedlce

Nowy Świat,Siedlce

3 500 zł61 m² 57,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, ul. Nowy Świat, siedlce, w ysoki standard, garaż podziemny Opis : Na wynajem komfortowe, nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 61,18 m , zlokalizowane blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Śródmieście,Siedlce

389 000 zł60 m² 6 526,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,60 m , położone przy ul. Pomorskiej 4 w Siedlcach, na 4. piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Warszawska,Siedlce

399 000 zł60 m² 6 694,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Polecam do zakupu, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Pomorskiej w Siedlcach. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze w bloku po termomodernizacji i remoncie klatek. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rytla

Roskosz,Siedlce

718 000 zł73 m² 9 776,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowy apartament 73,32 m na prestiżowym osiedlu w Siedlcach gotowy do zamieszkania Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy, komfortowy apartament o powierzchni 73,32 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepodległości

Roskosz,Siedlce

539 000 zł60 m² 9 044 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Nowa oferta sprzedaży mieszkania w Siedlcach! Dla tych, którzy oczekują wyłącznie konkretnych informacji a nie mają zamiaru czytać całości, poniżej uproszczony opis : - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koszarowa

Taradajki,Siedlce

664 000 zł64 m² 10 325 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie przy ul. Koszarowej Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 64,31 m , znajdujące się na pierwszym piętrze nowoczesnego bloku z 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowy Świat

Nowy Świat,Siedlce

559 000 zł59 m² 9 422 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Kolejna nowość na siedleckim rynku! Jeśli poszukujesz nietuzinkowego 3 pokojowego mieszkania w nowszym budownictwie na parterze z dużym tarasem i w dodatku bez zbędnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Nowe Siedlce,Siedlce

590 000 zł72 m² 8 157,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż przestronne i stylowe mieszkanie o powierzchni 72,33 m , położone na parterze w zadbanym bloku na osiedlu przy ul. Bolesława Chrobrego w Siedlcach. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rynkowa,Siedlce

350 000 zł47 m² 7 510,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,6 m , zlokalizowane przy ulicy Czerwonego Krzyża w Siedlcach. Idealna lokalizacja sprawia, że wszędzie jest blisko w pobliżu Galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siedlce

Warszawska,Siedlce

615 000 zł60 m² 10 270,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta tylko U mnie - nie szukaj dalej! 3 pokoje | gotowe do wprowadzenia | niski czynsz | strus development Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się bez remontu, bez stresu i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Śródmieście,Siedlce

380 000 zł49 m² 7 755,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,13 m z oddzielną kuchnią i łazienką, zlokalizowane przy ul. Ściegiennego w ścisłym centrum Siedlec. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wodniaków

Roskosz,Siedlce

625 000 zł60 m² 10 451,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Wyjątkowa oferta - tylko U nas! Rodzinne mieszkanie blisko natury | 59,80 m | Siedlce - ul. Wodniaków Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy? To miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Śródmieście,Siedlce

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia- 3 pokojowe, oddzielna kuchnia Opis mieszkania: oferujemy do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe, zlokalizowane w samym centrum miasta przy ul. 3 maja 14 w Siedlcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młynarska

Siedlce,mazowieckie

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,67m Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w bloku z nową windą przy ul. Młynarskiej 20. Blok jest po termomodernizacji. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Tysiąclecia,Siedlce

370 000 zł48 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem | Siedlce ul. Chrobrego Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego budynku z lat 80-tych. Powierzchnia 48m2 , piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Warszawska,Siedlce

599 000 zł63 m² 9 477,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Niepowtarzalne trzypokojowe mieszkanie, położone w Siedlcach przy ul. Poznańskiej w sąsiedztwie siedleckiego Zalewu! Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze, dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Siedlce

469 000 zł55 m² 8 481,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta wyłącznie u mnie! Marzysz o miejscu, w którym codzienność nabiera spokoju, a każdy dzień zaczyna się śpiewem ptaków i zielenią za oknem? Oto mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Siedlce,mazowieckie

530 000 zł60 m² 8 892,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Nowoczesne mieszkanie 59,6 m na sprzedaż, ul. Pomorska 9, siedlce - novohome Opis nieruchomości: na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 59,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Siedlce

399 000 zł100 m² 4 007,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje na sprzedaż duże , bezczynszowe mieszkanie w domu wielorodzinnym mieszczące się na ulicy Piłsudskiego. Mieszkanie ma założoną odrębną Księgę Wieczystą :) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orlicz-Dreszera

Orlicz-Dreszera,Siedlce

499 000 zł46 m² 10 871,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż nowocześnie wykończone mieszkanie w atrakcyjnej, spokojnej lokalizacji Siedlec przy ul. Dreszera. Osiedle jest kameralne i znajduje się w niedalekiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokołowska

Północna Dzielnica Przemysłowa,Siedlce

600 000 zł64 m² 9 404,39 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne Mieszkanie na ul. Sokołowska 62 Oferuję na sprzedaż jasne , przestronne i umeblowane mieszkanie o powierzchni 63,8 m2 , położone na 11 piętrze bloku z windą na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Siedlce

2 750 zł57 m² 48,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie zlokalizowane w samym centrum miasta, w nowym bloku oddanym do użytkowania w 2024 r. Bliskość do sklepów, usług czy dworca kolejowego. Mieszkanie nowo-wykończone. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plażowa

Warszawska,Siedlce

4 000 zł68 m² 58,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na wynajem - Plażowa, siedlce Na wynajem wyjątkowy apartament w najbardziej prestiżowym i nowoczesnym budynku w Siedlcach, przy ul. Plażowej, z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Warszawska,Siedlce

620 000 zł63 m² 9 788,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż duże, słoneczne mieszkanie o powierzchni 63,34m2, położone na parterze czteropiętrowego budynku z 2015 roku, w Siedlcach przy ul. Partyzantów. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siedlce

Czerwonego Krzyża,Siedlce

360 000 zł46 m² 7 877,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji gotowe do wprowadzenia Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 45,70 m2 znajdujące się w Siedlcach - ul. Rynkowa Mieszkanie składa się z: kuchni; 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lewandowskiego

Nowy Świat,Siedlce

546 000 zł52 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania blisko centrum? Jednocześnie cenisz sobie ciszę i spokój? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane.