dowolna

Mieszkania Siedlce Śródmieście

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chałubińskiego

Śródmieście,Siedlce

385 000 zł46 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż zadbane, 3 pokojowe mieszkanie w centrum Siedlec przy ul. Chałubińskiego. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku na zamkniętym osiedlu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Śródmieście,Siedlce

417 000 zł46 m² 9 004,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży atrakcyjnego mieszkania położonego w samym sercu Siedlec, przy ul. Kochanowskiego. Ta komfortowa nieruchomość o powierzchni 46,31 m to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spokojna

Śródmieście,Siedlce

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia umeblowane mieszkanie o pow. 50m2 znajdujące na nowym osiedlu przy ul. Spokojnej w Siedlcach. Osiedle kameralne, zamknięte. Mieszkanie znajduje się na parterze. Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Śródmieście,Siedlce

403 000 zł45 m² 9 011,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego i przestronnego mieszkania w sercu Siedlec, przy ul. Kochanowskiego. Ta nowoczesna, zamknięta inwestycja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Śródmieście,Siedlce

389 000 zł60 m² 6 526,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,60 m , położone przy ul. Pomorskiej 4 w Siedlcach, na 4. piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woszczerowicza

Śródmieście,Siedlce

345 000 zł46 m² 7 565,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Słoneczne 2 pokoje z balkonem 45,6 m 4. piętro ul. Woszczerowicza Siedlce Przestrzeń z potencjałem, którą urządzisz dokładnie tak, jak chcesz Szukasz mieszkania, które daje swobodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Śródmieście,Siedlce

380 000 zł49 m² 7 755,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,13 m z oddzielną kuchnią i łazienką, zlokalizowane przy ul. Ściegiennego w ścisłym centrum Siedlec. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Śródmieście,Siedlce

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia- 3 pokojowe, oddzielna kuchnia Opis mieszkania: oferujemy do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe, zlokalizowane w samym centrum miasta przy ul. 3 maja 14 w Siedlcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Siedlce

469 000 zł55 m² 8 481,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta wyłącznie u mnie! Marzysz o miejscu, w którym codzienność nabiera spokoju, a każdy dzień zaczyna się śpiewem ptaków i zielenią za oknem? Oto mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Siedlce

399 000 zł100 m² 4 007,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje na sprzedaż duże , bezczynszowe mieszkanie w domu wielorodzinnym mieszczące się na ulicy Piłsudskiego. Mieszkanie ma założoną odrębną Księgę Wieczystą :) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Siedlce

350 000 zł37 m² 9 459,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż kawalerkę w Siedlcach , przy ul. Sienkiewicza Powierzchnia: 37 m2 Mieszkanie usytuowane na parterze ( wysoki parter) Gotowe do wprowadzenia od zaraz. Lokal zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Formińskiego

Śródmieście,Siedlce

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka położona w prywatnej kamienicy przy ulicy Formińskiego w Siedlcach. Mieszkanie bezczynszowe, co czyni ofertę szczególnie atrakcyjną. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Siedlce

439 900 zł48 m² 9 164,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż zadbane, dwupokojowe mieszkanie w centrum Siedlec przy ul. Kilińskiego. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku z końcówki lat dziewięćdziesiątych. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Siedlce

2 750 zł57 m² 48,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie zlokalizowane w samym centrum miasta, w nowym bloku oddanym do użytkowania w 2024 r. Bliskość do sklepów, usług czy dworca kolejowego. Mieszkanie nowo-wykończone. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Siedlce

205 000 zł78 m² 2 628,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie własnościowe- bezczynszowe Nieruchomość wymaga generalnego remontu według własnych preferencji. Ogrzewanie elektryczne bądź możliwość poprowadzenia instalacji co do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Śródmieście,Siedlce

399 000 zł46 m² 8 643,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w centrum Siedlec. Lokal znajduje przy ul. 3-go Maja. Usytuowany jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku. Nieruchomość ma łączną pow. 46,16m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kiepury

Śródmieście,Siedlce

320 000 zł34 m² 9 275,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 34,5 m2 To idealne mieszkanie dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. centrum miasta media komunikacja infrastruktura Serdecznie zapraszam do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Getta

Śródmieście,Siedlce

439 000 zł67 m² 6 559,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W centrum miasta Z balkonem Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 66,93m2 znajdujące się w Siedlcach przy ul. Bohaterów Getta 4. Mieszkanie składa się z: kuchni;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Floriańska

Śródmieście,Siedlce

398 000 zł50 m² 7 896,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania 2 pokojowe, w ścisłym centrum miasta? Z pełną infrastrukturą handlowo-usługową. ośrodkami kultury, restauracji i bliskością uczelni. niedaleko stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Siedlce

2 600 zł51 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie w ścisłym centrum Siedlec, przy ul. Armii Krajowej. Lokal znajduje się na 2. piętrze nowoczesnego budynku i cechuje się dużą ilością naturalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Siedlce

370 000 zł48 m² 7 747,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47,76 m2 usytuowane na drugim piętrze. w trzypiętrowym bloku usytuowanym w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie jasne, przestronne, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 3 Maja

Śródmieście,Siedlce

550 000 zł97 m² 5 670 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Mam przyjemnośc zaprezentować przestronne mieszkanie w kamienicy przy ul 3 Maja 17 Zakupów tylko dla Klientów gotówkowych. Mieszkanie do remontu Niewątpliwie główną zaletą tego mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Formińskiego

Śródmieście,Siedlce

177 000 zł30 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Myślisz o inwestycji w mieszkanie na wynajem? Poszukujesz małego kompaktowego lokalu na start? Zależy Ci na mieszkaniu bezczynszowym? To mieszkanie w prywatnej kamienicy będzie w sam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siedlce

Śródmieście,Siedlce

540 000 zł82 m² 6 585,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Osiedle Ujrzanów to nasza kolejna inwestycja w okolicy Siedlec realizująca koncepcję "dom w cenie mieszkania". Osiedle realizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fabryczna

Śródmieście,Siedlce

1 000 zł35 m² 28,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Ogłoszenie o wynajmie mieszkania Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 34,7 m , składające się z 1 pokoju, oddzielnej kuchni oraz łazienki z wc. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Siedlce

1 600 zł52 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia: przestronne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią! Oferujemy do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Śródmieście,Siedlce

340 000 zł45 m² 7 606,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 44,7 m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze w doskonałej lokalizacji przy ulicy 3 Maja. Cena tego wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Śródmieście,Siedlce

340 000 zł45 m² 7 606,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Rezerwacja Centrum miasta - ul. 3 maja to świetnie skomunikowany punkt na mapie Siedlec, skąd wszędzie blisko i wszystko jest dostępne na wyciągnięcie ręki. To właśnie tutaj na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kiepury

Śródmieście,Siedlce

320 000 zł36 m² 9 014,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Atrakcyjna 35m2 kawalerka w centrum Funkcjonalna kawalerka w centrum Siedlec poszukuje właściciela. funkcjonalny układ centrum miasta inwestycyjne Polecam na sprzedaż atrakcyjną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Siedlce

520 000 zł62 m² 8 346,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż w Siedlcach! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 62,3 m , zlokalizowane przy ul. Kilińskiego, w samym sercu Siedlec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Siedlce

585 000 zł107 m² 5 476,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w Siedlcach! Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Siedlec, przy ul. Kilińskiego. To idealna propozycja dla rodzin oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chałubińskiego

Śródmieście,Siedlce

300 000 zł47 m² 6 396,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 46,9 mkw w Centrum Siedlec przy ul. Chałubińskiego. Polecam, na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie własnościowe z balkonem zlokalizowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Siedlce

360 000 zł45 m² 8 071,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,6 m2 znajdujące się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku, zlokalizowanym w samym centrum Siedlec. To przestronne, trzy pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Formińskiego

Śródmieście,Siedlce

410 000 zł47 m² 8 764,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Rezerwacja Mieszkanie w Centrum Siedlec - Gotowe do Wprowadzenia! Lokalizacja: siedlce, ul. Formińskiego Powierzchnia: 46,78 m Opis Mieszkania: mieszkanie składa się z: kuchni Salonu 2 Pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woszczerowicza

Śródmieście,Siedlce

310 000 zł37 m² 8 288,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na sprzedaż w atrakcyjnej lokalizacji! Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,4 m , znajdujące się przy ulicy Jacka Woszczerowicza, w samym sercu miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siedlce

Śródmieście,Siedlce

397 000 zł47 m² 8 428,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie W centrum miasta gotowe do wprowadzenia! Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 47,1 m2 znajdujące się w Siedlcach przy ul. 3 maja. Mieszkanie składa się z: kuchni;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Siedlce

290 000 zł75 m² 3 866,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferta mieszkania z możliwością podziału na dwa niezależne lokale! Dwa niezależne mieszkania do własnej aranżacji to idealna oferta dla osób szukających nieruchomości do lokaty kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Siedlce

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia- 3 pokojowe Opis mieszkania: oferujemy do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe, zlokalizowane w samym centrum miasta przy ul. 3 maja 14 w Siedlcach Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Siedlce

1 900 zł45 m² 42,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Poszukujesz komfortowego mieszkania w samym sercu miasta? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 44,6 m , usytuowane na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Floriańska

Śródmieście,Siedlce

460 000 zł44 m² 10 454,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie 44m - ul. Floriańska, siedlce * Lokalizacja: ul. Floriańska, siedlce * Powierzchnia: 43,76m + balkon 4,5m * Piętro: parter * Układ: salon, oddzielna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Katedralna

Śródmieście,Siedlce

470 000 zł59 m² 8 006,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta wyjątkowej nieruchomości o pow. 58,7m2. Blok znajduje się na zamkniętym, kameralnym podwórku. Lokal jest na wysokim parterze w trzypiętrowym bloku z 2000 roku przy ul. Katedralnej.