dowolna

Mieszkania umeblowane Siedlce - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

57 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

57 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Siedlce,mazowieckie

175 000 zł48 m² 3 645,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 48m2. Mieszkanie w stanie bardzo dobrym, gotowe do wprowadzenia. Możliwość zakupu mieszkania razem z częścią mebli widocznych na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Siedlce,mazowieckie

170 000 zł49 m² 3 469,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przytulne trzypokojowe mieszkanie, czesciowo odnowione (salon i 1 sypialnia oraz lazienka). Okna i drzwi nowe. Centrum miasta. Miejsca parkingowe. W odleglosci ok 200 m od Katedry, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wodniaków

Roskosz,Siedlce

210 000 zł49 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Proszę o kontakt po godzinie 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowy Świat

Siedlce,mazowieckie

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia bardzo komfortowe mieszkanie na pierwszym pietrze, blisko centrum, 2 pokoje + kuchnia. Rok oddania budynku 2010! Ciche, spokojne osiedle wraz z miejscem parkingowym. Cena do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiejska

Śródmieście,Siedlce

310 000 zł69 m² 4 492,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie po remoncie (okna, parapety, drzwi, podłogi, ściany), umeblowane, wspólnota mieszkaniowa, nie zadłużone, czynsz 395zl zimą. Wszystko zostaje w mieszkaniu (kuchnia, sprzęta, wypoczynek.)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Roskosz

Roskosz,Siedlce

215 000 zł50 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na osiedlu Roskosz, spokojna okolica, w promieniu 5min. spacerem znajdują się: szkoła podstawowa, sklepy, przystanek mpk. W okolicy dużo terenów rekreacyjnych. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerwonego Krzyża

Siedlce,mazowieckie

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w centrum miasta, najchętniej dla studentek/studentów, cena 1200 + media. Kontakt   Kinga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaszubska

Warszawska,Siedlce

800 zł55 m² 14,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni umeblowane. Do wynajęcia od 01.05.2010 r. Cena + czynsz i opłaty licznikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Roskosz

Roskosz,Siedlce

120 000 zł52 m² 2 307,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Odstąpię mieszkanie w stbs. umeblowane, środkowe, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wodniaków

Roskosz,Siedlce

205 000 zł50 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie ladne,zadbane W spokojnej okolicy.MOZLIWE RATY. Kuchnia W zabudowie , szafa wnękowa, terakota, glazura, panele, sprzęt agd W kuchni W łazience meble, pokoje W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pomorska

Siedlce,mazowieckie

160 000 zł48 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie zadbane, pokoje 20m2 i 10m2, całkowicie umeblowane, z garażem blaszanym blisko, balkon-loggia. Idealne położenie- blisko szkół, przedszkoli, basenu, przystanku autobusowego(pętla),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokołowska

Siedlce,mazowieckie

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie w pełni wyposażone , meble , sprzęt agd, rtv, urządzone w nowoczesnym stylu, usytuowane na spokojnym osiedlu , wynajmę od zaraz tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokołowska

Siedlce,mazowieckie

800 zł35 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Samodzielne 2-pokojowe mieszkanie do wynajecia w centrum.B.tanio 800zl bez rachunkow.Na dluzej.Od zaraz.Adres do korespondencji   nr tel.   nr tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Unitów Podlaskich

Roskosz,Siedlce

239 400 zł84 m² 2 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie ma powiększoną łazienkę .WC jest oddzielnie. Okna wychodzą na południowy- zachód. Do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokołowska

Nowe Siedlce,Siedlce

1 850 zł58 m² 31,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mieszkanie do wynajęcia od grudnia 2009 r., mieszkanie umeblowane, z możliwością pozostawienia do korzystanie sprzętu AGD i RTV

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siedlce

Siedlce,mazowieckie

200 000 zł46 m² 4 347,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, gotowe do zamieszkania, meble w kuchni w zabudowie, szafa w zabudowie, balkon, piwnica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Siedlce,mazowieckie

220 000 zł45 m² 4 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie nowe wykończone z balkonem.Ładne do zamieszkania.Częściowo umeblowane.Rolety antywłamaniowe we wszystkich oknach.Blok został oddany do użytku w maju 2009r.Stosunkowo niższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prusa

Nowe Siedlce,Siedlce

1 850 zł100 m² 18,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokoje,kuchnia,lazienka,przedpokoj - 100 m2 umeblowane, na parterze w budynku jednorodzinnym, niezalezne wejscie, obok parking. Wynajme firmie lub osobom prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerwonego Krzyża

Śródmieście,Siedlce

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie samodzielne dwupokojowe po remoncie, dla trzech - czterech studentek lub studentów. Centrum miasta, umeblowane. Cena 1200 + woda i prąd, czynsz opłaca właściciel, cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bieszczadzka

Warszawska,Siedlce

680 zł60 m² 11,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od zaraz, tanio!. Bardzo ładny rozkład mieszkania (dwustronne, rozkładowe/bez pokoi przejściowych), łazienka (pralka, wanna), wc oddzielne. Domofon. Kuchnia widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Siedlce,mazowieckie

210 000 zł45 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie. W przedpokoju tynk dekoracyjny, w pokoju sypialnym szafa pod wymiar, w kuchni meble pod wymiar (fornir)wraz z okapem i kuchenką z inoks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Siedlce

Siedlce,mazowieckie

800 zł38 m² 21,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe 38m2-800zł + opłaty 550zł.Siedlce ul.Sobieskiego.Tv Vectra,internet. Tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Siedlce

1 250 zł45 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w samym centrum Siedlec dla pięciu osób, najchętniej studentek.Opłata 250+opłaty/os

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kurpiowska

Warszawska,Siedlce

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane + agd (lodówka, pralka, kuchenka) Do zamieszkania od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Siedlce

Siedlce,mazowieckie

1 000 zł49 m² 20,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne i bardzo przytulne mieszkanie na II pietrze w bloku iiip. Bezpośrednio po kompleksowym remoncie, częściowo umeblowane. W cichej, spokojnej okolicy przy ul. Chrobrego. Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Skwer Niepodległości

Roskosz,Siedlce

1 000 zł60 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Daszyńskiego

Siedlce,mazowieckie

1 000 zł51 m² 19,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja. Cena najmu obejmuje wszystkie opłaty. Kablówka i Internet do opłacenia opcjonalnie (75 zł/mies). Mieszkanie jest częściowo umeblowane, na pewno zostanie wyposażenie kuchni, reszta do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Siedlce

Siedlce,mazowieckie

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe umeblowane, kuchnia wstałej zabudowie,agd lodówka, kuchenka, mikrofala, okap, zlewozmywak, w pokojach regały i kanapy, szafa w stałej zabudowie w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Siedlce

Siedlce,mazowieckie

900 zł48 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

cena z opłatami

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11 Listopada

Siedlce,mazowieckie

1 500 zł58 m² 25,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wpełni umeblowane cena obejmuje czynsz , w pobliżu katedry generalnie wszędzie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokołowska

Siedlce,mazowieckie

110 000 zł32 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanko dwupokojowe, przytulne z pięknym widokiem na miasto. Blok ocieplony i odnowiony, klatka po generalnym remoncie. Serdecznie polecam i zapraszam do obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siedlce

Siedlce,mazowieckie

142 000 zł36 m² 3 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w centrum Siedlec,Blisko sklepy, cicha spokojna okolica, niski czynsz, w mieszkaniu:plastikowe okna, szafy w zabudowie, ładna kuchnia. Więcej informacji pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaszubska

Warszawska,Siedlce

457 000 zł48 m² 9 560,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Rezerwacja! Oferuje do sprzedaży funkcjonalne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie własnościowe o pow. 47,80m2 + piwnica 2,70m2 położone na II piętrze w Siedlcach przy Ulicy Kaszubska. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maczka

Warszawska,Siedlce

539 000 zł51 m² 10 610 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja! Kolejna nowość na siedleckim rynku! Jeśli poszukujesz mieszkania w nowym budownictwie z otwartą kuchnią z pełną zabudową i w dodatku bez zbędnych nakładów.