dowolna

Mieszkania umeblowane Siedlce - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

57 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

57 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Nowy Świat,Siedlce

493 500 zł44 m² 11 193 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Marzysz o własnym, przytulnym mieszkaniu w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Opis: prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie przy ulicy Nowy Świat w Siedlcach. Idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siedlce

Śródmieście,Siedlce

439 000 zł55 m² 7 952,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie w centrum Siedlec - idealne na start lub inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone w ścisłym centrum Siedlec, w lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bitwy Warszawskiej

Siedlce,mazowieckie

698 000 zł62 m² 11 283,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,86 m2 położone na 4 piętrze przy ul. Bitwy Warszawskiej (osiedle Partyzantów). Apartament jest umeblowany i wyposażony w cały niezbędny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siedlce

Błonie,Siedlce

515 000 zł56 m² 9 131,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie! Mieszkanie o powierzchni 51,20 m położone jest na 2. piętrze w cichej, spokojnej i bezpiecznej części Siedlec. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Tysiąclecia,Siedlce

359 000 zł36 m² 10 095,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie położone w bardzo dogodnej lokalizacji Siedlec przy ul. Bolesława Chrobrego. Lokal znajduje się na 1 piętrze czteropiętrowego bloku. Budynek w 2018 roku przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerwonego Krzyża

Błonie,Siedlce

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 60 m2 po remoncie w centrum Siedlec. ul. Cz. Krzyża Blisko sklepy, apteki, przystanki autobusowe oraz szkoły. Mieszkanie jest po remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wyszyńskiego

Młynarska,Siedlce

269 000 zł25 m² 10 890,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka w Siedlcach, przy ul. Wyszyńskiego. Powierzchnia: 24,70 m . Lokal usytuowany na 4. piętrze, ostatnim piętrze budynku, co gwarantuje ciszę i prywatność. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siedlce

Tysiąclecia,Siedlce

499 000 zł60 m² 8 262,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta wyłącznie u nas! Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 60, 39 m , położone na 1. piętrze zadbanego bloku w spokojnej i zielonej części Siedlec, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Młynarska,Siedlce

399 000 zł48 m² 8 370,04 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 11 piętrowym bloku przy ul. Młynarskiej. Składa się z pokoju dziennego, sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Siedlce

Tysiąclecia,Siedlce

585 000 zł60 m² 9 784,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie, które przeszło generalny remont przy użyciu wysokiej jakości materiałów w centrum Siedlec, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chałubińskiego

Śródmieście,Siedlce

385 000 zł46 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż zadbane, 3 pokojowe mieszkanie w centrum Siedlec przy ul. Chałubińskiego. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku na zamkniętym osiedlu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Warszawska,Siedlce

720 000 zł60 m² 12 030,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na sprzedaż topowa lokalizacja Siedlce, ul. Partyzantów. Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Siedlcach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siedlce

Żytnia,Siedlce

470 000 zł60 m² 7 794,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 60.30 m2 znajdujące się na czwartym piętrze w Siedlcach - ul. Żytniej. Bardzo pożądane osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Artyleryjska

Taradajki,Siedlce

425 000 zł35 m² 12 139,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie, położone w malowniczym rejonie Siedlce, na osiedlu Wola Park przy ul. Artyleryjskiej. Ten wyjątkowy lokal o powierzchni 35,01 m2 oferuje komfortowe i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podlaska

Warszawska,Siedlce

430 000 zł36 m² 12 011,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 36 m , położone przy ul. Podlaskiej 12 w Siedlcach. Nieruchomość znajduje się w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Warszawska,Siedlce

2 200 zł78 m² 28,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia bezczynszowe mieszkanie zlokalizowane w Siedlcach przy ul. Warszawskiej. Idealne dla pracowników firm przestronne wnętrza, oddzielne pokoje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Nowy Świat,Siedlce

2 000 zł67 m² 29,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, 67 m , ul. Nowy Świat, siedlce Kontakt: oferujemy na wynajem przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 67 m , zlokalizowane na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojewódzkiego

Warszawska,Siedlce

594 000 zł50 m² 11 961,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż W siedlcach ul. Wojewódzkiego Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, gotowego do zamieszkania mieszkania, idealnego dla pary, singla, młodej rodziny lub jako pewna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siedlce

Siedlce,mazowieckie

489 000 zł50 m² 9 683,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie na sprzedaż Siedlce, 50,5 m - ul. Gen. Stanisława Maczka - gotowe do wprowadzenia od zaraz. Lokalizacja: ul. Maczka, siedlce Powierzchnia: 50,5 m Piętro: 3/4 Rok budowy: 2014 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siedlce

Rynkowa,Siedlce

649 000 zł74 m² 8 798,81 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji gotowe do wprowadzenia Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 73,76 m2 znajdujące się w Siedlcach - ul. 11 Listopada 43 D. Bardzo pożądane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spokojna

Śródmieście,Siedlce

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia umeblowane mieszkanie o pow. 50m2 znajdujące na nowym osiedlu przy ul. Spokojnej w Siedlcach. Osiedle kameralne, zamknięte. Mieszkanie znajduje się na parterze. Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Siedlce

Sulimów,Siedlce

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, 42 m2, 2 piętro w bloku na osiedlu Sulimów w Siedlcach, blisko centrum, przystanku i sklepów. Mieszkanie jest kompletnie wyposażone w sprzęty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siedlce

Warszawska,Siedlce

700 000 zł70 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Rezerwacja oferta tylko U mnie, nie szukaj dalej! stop! Do wprowadzenia 70 m2 z widokiem na Zalew Szukasz przestronnego trzy pokojowego rodzinnego mieszkania, gotowego do wprowadzenia z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siedlce

Nowy Świat,Siedlce

695 000 zł61 m² 11 308,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta wyłącznie u mnie! Idealne mieszkanie dla rodziny trzy pokoje z potencjałem. Wysoki parter. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Siedlce

Nowy Świat,Siedlce

3 500 zł61 m² 57,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, ul. Nowy Świat, siedlce, w ysoki standard, garaż podziemny Opis : Na wynajem komfortowe, nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 61,18 m , zlokalizowane blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siedlce

Orlicz-Dreszera,Siedlce

460 000 zł53 m² 8 630,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

R e Z E R W A C J A ! Na sprzedaż wyjątkowe, nowocześnie wykończone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45.70m2 z oddzielną kuchnią z oknem, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rytla

Roskosz,Siedlce

718 000 zł73 m² 9 776,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowy apartament 73,32 m na prestiżowym osiedlu w Siedlcach gotowy do zamieszkania Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy, komfortowy apartament o powierzchni 73,32 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dylewicza

Warszawska,Siedlce

568 000 zł54 m² 10 587,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego, eleganckiego mieszkania o powierzchni 53,65 m , zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu Skarpa w Siedlcach, przy ul. Dylewicza. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bitwy Warszawskiej

Siedlce,mazowieckie

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia. Salon z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz oddzielna sypialnia. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, urządzone w stonowanych ,ciepłych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koszarowa

Taradajki,Siedlce

664 000 zł64 m² 10 325 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie przy ul. Koszarowej Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 64,31 m , znajdujące się na pierwszym piętrze nowoczesnego bloku z 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Siedlce,mazowieckie

779 000 zł71 m² 10 941 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Wszyscy mieszkańcy Siedlec doskonale kojarzą małe, kameralne osiedle przy ul. Aleksandra Rytla. Zabudowa wielorodzinna charakteryzująca się unikalnymi rozwiązaniami na tle pozostałych osiedli, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rynkowa,Siedlce

350 000 zł47 m² 7 510,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,6 m , zlokalizowane przy ulicy Czerwonego Krzyża w Siedlcach. Idealna lokalizacja sprawia, że wszędzie jest blisko w pobliżu Galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siedlce

Warszawska,Siedlce

615 000 zł60 m² 10 270,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta tylko U mnie - nie szukaj dalej! 3 pokoje | gotowe do wprowadzenia | niski czynsz | strus development Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się bez remontu, bez stresu i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Śródmieście,Siedlce

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia- 3 pokojowe, oddzielna kuchnia Opis mieszkania: oferujemy do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe, zlokalizowane w samym centrum miasta przy ul. 3 maja 14 w Siedlcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młynarska

Siedlce,mazowieckie

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,67m Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w bloku z nową windą przy ul. Młynarskiej 20. Blok jest po termomodernizacji. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Tysiąclecia,Siedlce

370 000 zł48 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem | Siedlce ul. Chrobrego Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego budynku z lat 80-tych. Powierzchnia 48m2 , piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Warszawska,Siedlce

599 000 zł63 m² 9 477,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Niepowtarzalne trzypokojowe mieszkanie, położone w Siedlcach przy ul. Poznańskiej w sąsiedztwie siedleckiego Zalewu! Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze, dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hozera

Orlicz-Dreszera,Siedlce

470 000 zł40 m² 11 700,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 40,17 m położone na trzecim piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Hozera w Siedlcach. Lokal znajduje się na zamkniętym i monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dylewicza

Siedlce,mazowieckie

564 000 zł53 m² 10 726,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta sprzedaży nowoczesnego, eleganckiego mieszkania o powierzchni 52,58m , zlokalizowanego na osiedlu Skarpa w Siedlcach, przy ul. Dylewicza 21. Ta nieruchomość, wyceniona na 564 000 zł,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Artyleryjska

Taradajki,Siedlce

465 000 zł43 m² 10 895 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,68m , położone w Siedlcach przy ul. Artyleryjskiej. Lokal znajduje się na czwartym piętrze w bloku z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Hozera