dowolna

Mieszkania w centrum Siedlce - Oferty sprzedaży i najmu

73 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

73 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z garażem

Siedlce,mazowieckie

465 000 zł57,50 m² 8 086,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Nowa oferta przy ścisłym centrum miasta. Dla tych co nie chcą czytać całości poniżej przedstawiamy uproszczony opis : - świetna lokalizacja ul. Fabryczna 10 - kameralny blok 2-piętrowy - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Siedlce,mazowieckie

499 000 zł72,28 m² 6 903,71 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Nowa oferta mieszkania w Siedlcach w rozsądnej cenie, które w nowomowie określa się mianem "do własnej aranżacji" Najważniejsze informacje poniżej : - świetna lokalizacja - ul. J.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł72,12 m² 10 815,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,12 m , zlokalizowane przy ul. 10 Lutego w Siedlcach. Znajduje się na parterze trzypiętrowego budynku z 2002 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

657 000 zł84,72 m² 7 754,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 5-pokojowe, o powierzchni 84,72 m , zlokalizowane w Siedlcach przy ul. Mieszka I 10 lokalizacja Mieszkanie położone jest w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

899 000 zł107,17 m² 8 388,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Szukasz przestronnego mieszkania dla swojej rodziny? Zależy Ci na dobrej lokalizacji i gotowym do wprowadzenia wnętrzu? Ta oferta może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Prezentujemy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł65,40 m² 9 938,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 65,4 m , które znajduje się w samym sercu miasta. Lokal położony jest na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł71,13 m² 9 770,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Nowość na rynku! Jeśli szukasz 4 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią przy ścisłym centrum miasta to koniecznie czytaj dalej! Do sprzedaży lokal mieszkalny stanowiący odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł53,23 m² 10 896,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Opis mieszkania W skład mieszkania wchodzi: - pokój - pokój - salon otwarty z kuchnią w zabudowie, - łazienka, - oddzielna toaleta, - korytarz. Ponadto: garaż - 18,80m2 (dodatkowo 65.000.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł37,20 m² 10 725,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na parterze w spokojnej i zielonej części Siedlce, przy ulicy Osiedlowej. Lokal znajduje się w cichym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i po remoncie mieszkanie w centrum miasta Siedlce przy ul. Łukasińskiego 1. Mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu - jasne podłogi, funkcjonalne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Kawalerka Siedlce

Siedlce,mazowieckie

230 000 zł26,60 m² 8 646,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 26,6 m - ul. Wyszyńskiego - Siedlce Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26,60 m , zlokalizowane w Siedlcach przy ul. Wyszyńskiego. Nieruchomość znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

389 400 zł72,40 m² 5 378,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa przestrzeń z potencjałem inwestycyjnym w sercu miasta. Prestiżowa lokalizacja i historyczny charakter. Bezczynszowe mieszkanie znajduje się w zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł76 m² 8 276,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Jeżeli szukasz mieszkania w ścisłym centrum miasta, w miejscu z pełną infrastrukturą, lokalu, który nie wymaga generalnych remontów i pozwala na wprowadzenie się bez większych.

Szczegóły ogłoszenia

633 000 zł64,90 m² 9 753,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 64,9 m , usytuowanego na wysokim parterze nowoczesnego budynku z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł49,50 m² 7 050,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie z widokiem i ogromnym potencjałem - stwórz przestrzeń idealną dla siebie! tylko U nas Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? A może.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł53,30 m² 10 975,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie, które przeszło generalny remont przy użyciu wysokiej jakości materiałów w centrum Siedlec, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Siedlce

Siedlce,mazowieckie

420 000 zł39,60 m² 10 606,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 39,6 m2 w Siedlcach przy ulicy Fabrycznej 8. Nieruchomość usytuowana jest w bardzo dobrej lokalizacji w pobliżu ulicy Floriańskiej, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł60,47 m² 7 855,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne, niezwykle funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m i cenie 475 000 pln, położone w Siedlcach przy ul. Żytniej. To wyjątkowa okazja dla tych, którzy cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł36,63 m² 9 009,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,63m2, położone w Siedlcach przy ul. 11 Listopada, na drugim piętrze w bloku po termomodernizacji. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł68,56 m² 7 657,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne i stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 61,96 m2. Lokal położony jest w doskonałej lokalizacji w samym centrum miasta Siedlce. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

449 000 zł60,37 m² 7 437,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Siedlcach, ul. Mieszka I Oferujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 60,37 m , położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł49,73 m² 5 831,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam do zakupu nieruchomość usytuowaną na drugim piętrze, poddaszu w kamienicy w ścisłym centrum miasta przy ulicy Jana Kilińskiego. Na powierzchnię mieszkalną składają się : dwa.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł66,36 m² 9 779,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja! Kolejna nowość na siedleckim rynku! Jeśli poszukujesz nietuzinkowego 3 pokojowego mieszkania w nowszym budownictwie na parterze z naprawdę dużym tarasem i w dodatku bez.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem komfort w centrum miasta! Szukasz wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: ul. Kilińskiego ścisłe centrum, wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł46,60 m² 8 133,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w centrum Siedlec! Lokalizacja: siedlce, centrum miasta Powierzchnia: 44,6 m Piętro: 4 z 4 Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

492 000 zł59,40 m² 8 282,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,4 m , położone w budynku zlokalizowanym na Osiedlu Warszawska przy ul. Karpackiej. Idealna propozycja dla rodziny lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł59,60 m² 7 550,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie, położone w Siedlcach przy ul. Żeglarskiej w sąsiedztwie siedleckiego Zalewu! Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, ul. Wiatraczna, siedlce Opis : Na wynajem komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane w centrum Siedlec, ul. Wiatraczna 2.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł59,60 m² 7 550,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł60,47 m² 7 855,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł36,65 m² 38,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania na wynajem dwupokojowe mieszkanie o pow. 36 m2, zlokalizowane jest w bloku przy ulicy Wyszyńskiego w Siedlcach. Mieszkanie jest usytuowane na III piętrze w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

489 990 zł71,99 m² 6 806,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Jeżeli marzysz o miejscu, które dopasuje się do rytmu Twojej rodziny to przy ulicy Stefana Wyszyńskiego w Siedlcach czeka na Ciebie wyjątkowa okazja - 71,99 m czystego potencjału, który.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł60,37 m² 8 447,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Siedlcach, ul. Mieszka I Idealna lokalizacja! Mieszkanie położone przy ul. Mieszka I w Siedlcach wszędzie blisko! W najbliższej okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

186 000 zł33,82 m² 5 499,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,82m2, mieszczące się w kamienicy w centrum Siedlec przy ul. Sienkiewicza. Budynek pobudowany został z przedwojennej cegły w latach.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł31,86 m² 10 985,56 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Są mieszkania, które po prostu mają klimat. I to jest jedno z nich. Na 10. piętrze wieżowca, zaledwie kilka minut od centrum miasta, czeka na nowego właściciela mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł72,12 m² 10 815,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł58,38 m² 8 221,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,38m2. Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy, pobudowanej z cegły w samym centrum miasta Siedlce przy ul. 10.

Szczegóły ogłoszenia

382 000 zł49 m² 7 795,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum Siedlec, zlokalizowane przy ul. Świrskiego. Nieruchomość o powierzchni 49,4 m znajduje się na 3. piętrze w bloku, który.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł46,40 m² 9 051,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Wyjątkowe 3 pokoje W sercu siedlec ul. 3 maja Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,40 m , położone na 3. piętrze w zadbanym bloku przy ul. 3 maja (róg ul.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł49 m² 8 469,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania blisko centrum? Jednocześnie cenisz sobie ciszę i spokój? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dwustronne (północ-południe).

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij