dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Siedlce - Lista ofert

103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

103 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hozera

Siedlce,mazowieckie

273 000 zł70 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo dobra lokalizacja! Kilka minut od dworca pkp. Bardzo blisko przedszkole i szkola. Jeden blok polożony na dużej ogrodzonej dzialce z brama na pilota - nie ma problemu z miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11 Listopada

Siedlce,mazowieckie

1 500 zł58 m² 25,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wpełni umeblowane cena obejmuje czynsz , w pobliżu katedry generalnie wszędzie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Siedlce,mazowieckie

190 000 zł55 m² 3 454,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

zabudowa kuchni w systemie Forte, szafa komandor, glazura i terakota w łazience i kuchni, panele w pokojach

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiatraczna

Siedlce,mazowieckie

800 zł48 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie położone w centrum miasta.Bardzo blisko szkoła, przedszkole, kościół, szpital, sklepy osiedlowe, park.Mimo tego okolica zielona i cicha. Cena za wynajem+czynsz(gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokołowska

Siedlce,mazowieckie

110 000 zł32 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanko dwupokojowe, przytulne z pięknym widokiem na miasto. Blok ocieplony i odnowiony, klatka po generalnym remoncie. Serdecznie polecam i zapraszam do obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siedlce

Siedlce,mazowieckie

142 000 zł36 m² 3 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w centrum Siedlec,Blisko sklepy, cicha spokojna okolica, niski czynsz, w mieszkaniu:plastikowe okna, szafy w zabudowie, ładna kuchnia. Więcej informacji pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Siedlce

Siedlce,mazowieckie

145 000 zł48 m² 3 020,83 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest po remoncie, na podlogach panele i glazura. Oddzielie wc i lazienka. Duzy przedpokoj z mozliwoscia przerobienia na trzeci pokoj, dwa pokoje i kuchnia. Winda, internet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaszubska

Warszawska,Siedlce

457 000 zł48 m² 9 560,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Rezerwacja! Oferuje do sprzedaży funkcjonalne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie własnościowe o pow. 47,80m2 + piwnica 2,70m2 położone na II piętrze w Siedlcach przy Ulicy Kaszubska. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maczka

Warszawska,Siedlce

539 000 zł51 m² 10 610 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja! Kolejna nowość na siedleckim rynku! Jeśli poszukujesz mieszkania w nowym budownictwie z otwartą kuchnią z pełną zabudową i w dodatku bez zbędnych nakładów.