dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Siedlce - Oferty sprzedaży i najmu

107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

107 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wyszyńskiego

Siedlce,mazowieckie

95 000 zł25 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę, 25m2 na ulicy Wyszyńskiego 16 (1 piętro). Okolica cicha, spokojna, w pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy, apteka, szpital, blisko centrum. Mieszkanie po remoncie, wymienione okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Siedlce

110 000 zł25 m² 4 453,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadbana kawalerka 24,7m2 z bardzo dużą szafą wnękową. Wymienione okna i drzwi wejściowe, w łazience prysznic, zostaje również zabudowa kuchni. Do mieszkania jest przynależna bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Siedlce,mazowieckie

200 000 zł60 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie rozkładowe, dwustronne (okna na pn i pd), 3-pokojowe na trzecim piętrze, w bloku 4-piętrowym, pokoje 25, 12 i 8 m, kuchnia 6 m, widna. Okna wymienione. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młynarska

Siedlce,mazowieckie

215 000 zł49 m² 4 387,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na 3 piętrze. Budynek czteropiętrowy, po termomodernizacji. Do lokalu przynależy piwnica. Mieszkanie w centrum miasta, w bardzo dogodnej lokalizacji (w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siedlce

Siedlce,mazowieckie

130 000 zł32 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 33m dwu pokojowe, salon z aneksem kuchennym i sypialnia. Mieszkanie w pełni wyposażone meble, rtv, agd. Po remoncie urządzone w nowoczesnym stylu w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Siedlce

195 000 zł48 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 48m na trzecim piętrze na osiedlu Czackiego. Obok bloku plac zabaw, parking, dużo zieleni. W mieszkaniu wymienione: okna, drzwi wejściowe, instalacja elektryczna, hydrauliczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Siedlce,mazowieckie

180 000 zł48 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Siedlcach przy ulicy Sobieskiego o powierzchni 48 m2. Okolica jest ciekawa i spokojna. Niedaleko znajduje się plac zabaw, kościół, szkoła, markety: biedronka, topaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romanówka

Roskosz,Siedlce

230 000 zł70 m² 3 309,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Sprzedam mieszkanie w nowo budowanym bloku przy ulicy Romanówka. Jest to mieszkanie własnościowe, nie tbs. Stan deweloperski. Ściany i sufity: tynki gipsowe, łazienka: tynki cementowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Siedlce,mazowieckie

238 000 zł59 m² 4 033,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sprzedam mieszkanie w nowym bloku Strusa, w stanie deweloperskim z miejscem parkingowym. Okna mieszkania wychodzą 2 na południe 2 na północ. Spokojna okolica blisko centrum z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młynarska

Śródmieście,Siedlce

280 000 zł74 m² 3 783,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo przytulne, ciche, słoneczne mieszkanie o powierzchni 74m2 w ścisłym centrum miasta na os. Młynarska. Lokal znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sulimów

Siedlce,mazowieckie

130 000 zł30 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na osiedlu sulimów, słoneczne, na III piętrze. 10 min do centrum, niedaleko kościół , niskie opłaty- 150 latem 250 zimą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Siedlce,mazowieckie

249 000 zł62 m² 4 016,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne, nasłonecznione mieszkanie przy ulicy Poznańskiej nieopodal siedleckiego zalewu.Trzy pokoje, oodzielnie łazienka z wanną, toaleta z prysznicem i kuchnia. W korytarzu szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokołowska

Śródmieście,Siedlce

240 000 zł50 m² 4 752,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Sprzedam piękne słoneczne mieszkanie 50,5 m przy ulicy Sokołowskiej 37a. Dwa pokoje, kuchnia w zabudowie, łazienka. W przedpokoju szafa w zabudowie. Na całej powierzchni mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skwer Niepodległości

Siedlce,mazowieckie

120 000 zł51 m² 2 352,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie tbs - Dwupokojowe, przestronne, zadbane i ciepłe mieszkanie z zabudowaną kuchnią i przedpokojem, dodatkowo wyposażone jest w rolety zewnętrzne. Mieszkanie jest sloneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Siedlce,mazowieckie

190 000 zł48 m² 3 958,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Posiadam do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w Siedlcach przy ulicy Chrobrego 11, które usytuowane jest na drugim piętrze (trzypiętrowy blok). Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerwonego Krzyża

Siedlce,mazowieckie

220 000 zł50 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 50m2 w centrum miasta! Wykończone: kuchnia (+agd), łazienka, w przedpokoju szafa pod wymiar. Mieszkanie nieużywane, w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Siedlce,mazowieckie

150 000 zł38 m² 3 947 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Posiadam do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w Siedlcach przy ulicy Poznańskiej, które usytuowane jest na trzecim piętrze (poddasze). Mieszkanie składa się z dwóch pokoi z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Siedlce

280 000 zł57 m² 4 912 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie. Ścisłe centrum miasta, zamknięte, strzeżone osiedle przy ulicy 10 Lutego. 3 pokoje - salon z balkonem i 2 sypialnie, kuchnia, przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Siedlce,mazowieckie

199 000 zł48 m² 4 145 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Bezpośrednio, własnościowe z kw. Po remoncie - wymienione okna, nowe panele w pokojach, nowa terakota w kuchni i przedpokojach, nowoczesna kuchnia gazowa, szybki internet, kablówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Monte Cassino

Siedlce,mazowieckie

152 000 zł60 m² 2 533 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie w Siedlcach. Powierzchnia 60 m2, piętro 4/4, w tym roku planowany remont elewacji i ocieplenie budynku. Bardzo funkcjonalny układ, 3 oddzielne, duże pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Siedlce

232 000 zł58 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

mieszkanie w pełni urządzone

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Siedlce,mazowieckie

225 000 zł48 m² 4 687 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji. Mieszkanie 3 pokojowe z dużym aneksem kuchennym, po generalnym remoncie w 2005r. Podłoga panele podłogowe, ściany gładź gipsowa, okna pcv. Blisko: apteka, przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unitów Podlaskich

Siedlce,mazowieckie

207 000 zł60 m² 3 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

środkowa klatka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Nowe Siedlce,Siedlce

60 m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

mieszkanie po kapitalnym remoncie , blisko szpital Wojewódzki, blok po termodernizacji w 2010r czynsz na 2 osoby 252 zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wodniaków

Roskosz,Siedlce

410 000 zł120 m² 3 416 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie jest nietypowe. Powstało poprzez połączenie 50 m2 na III piętrze i zaadoptowanego indywidualnie poddasza. Na dole jest kuchnia połączona z jadalnią, pokój dzienny, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerwonego Krzyża

Siedlce,mazowieckie

230 000 zł50 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe w ścisłym centrum miasta! Wykończone: kuchnia (+agd), łazienka, w przedpokoju szafa pod wymiar. Mieszkanie nieużywane, w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Siedlce

184 000 zł48 m² 3 833 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum. Zadbane, po generalnym remoncie w latach 2004-05. Blok ocieplany i odnawiany wewnątrz i zewnątrz w 2009 roku. Okna nowe plastikowe, podłoga drewniana, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokołowska

Śródmieście,Siedlce

155 000 zł48 m² 3 229 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po starszym panu. Nie palono papierosów. Sprzedaję z powodu przeprowadzki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Młynarska

Śródmieście,Siedlce

120 000 zł27 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

komfortowe, po remoncie, wygodne, ciche

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Siedlce,mazowieckie

130 000 zł39 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

blok z 94r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Siedlce,mazowieckie

195 000 zł48 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie,okna pcv,nowe drzwi wejściowe i wewnątrz mieszkania, nowa kuchnia w zabudowie,w korytarzu nowa szafa i pawlacz, łazienka i ubikacja po remoncie, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siedlce

Siedlce,mazowieckie

255 000 zł66 m² 3 863,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne przestrzenne mieszkanie Na podłodze w pokojach i częściowo w przedpokoju parkiet. W kuchni, łazience, wc i przedpokoju terakota. Duża loggia wyłożna żywicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młynarska

Śródmieście,Siedlce

200 000 zł72 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie położone w centrum miasta, na spokojnym osiedlu Młynarska, własnościowe (hipoteczne). W pobliżu jest szkoła, przedszkole (zdjęcie), sklepy spożywcze (zdjęcie), apteka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wodniaków

Roskosz,Siedlce

400 000 zł120 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie jest zadbane. Wyposażone we wszystkie meble i sprzęt agd, rtv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokołowska

Siedlce,mazowieckie

168 000 zł48 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedam mieszkanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wodniaków

Roskosz,Siedlce

229 000 zł63 m² 3 634,92 zł/m²