Kawalerka, ul. Młynarska

Młynarska, Siedlce, mazowieckie

  • 340 000 zł
  • 26,60 m²
  • 12 781,95 zł/m²

Zdjęcie

Weronika Mazurcz...

Skontaktuj się

Kawalerka, ul. Młynarska

Młynarska, Siedlce, mazowieckie

zaktualizowane:
22 maja 2026

340 000 zł

26,60 m²

12 781,95 zł/m²

Kawalerka, ul. Młynarska

Zaktualizowane: 22 maja 2026

340 000 zł 26,60 m² 12 781,95 zł/m²

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
1980
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

1980

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 340 000 zł (12 781,95 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 26,60 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: rok budowy: 1980
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (1 m²)
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: Metrohouse Siedlce, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: SMKETO412

Lokalizacja

Opis nieruchomości

GOTOWE DO WPROWADZENIA MIESZKANIE NA START LUB POD INWESTYCJĘ!
Szukasz swojego pierwszego mieszkania, a może bezpiecznej lokaty kapitału? Ta kawalerka to absolutny gotowiec nie wymaga żadnych nakładów finansowych ani marnowania czasu na ekipy remontowe. Wchodzisz i mieszkasz!
SZYBKIE INFO:
Lokalizacja: Siedlce, ul. (...)

Agent

Weronika Mazurczak

699 585...

699 585 447

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

699 585...

699 585 447

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość