dowolna

Mieszkania na sprzedaż Siedlce - Oferty „sprzedam mieszkanie”

117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

117 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

635 444 zł69,07 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 69,07 m , położone na pierwszym piętrze budynku przy ul. Piaskowej w Siedlcach. Budynek, w którym znajduje się nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 800 zł68 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2027

3-pokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką, wc oraz balkonem, zlokalizowane przy ul. Pułaskiego, w ścisłym centrum Siedlec. O inwestycji Inwestycja Pułaskiego powstała z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

636 020 zł53,90 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2027

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem, zlokalizowane przy ul. Pułaskiego, w ścisłym centrum Siedlec. O inwestycji Inwestycja Pułaskiego powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 504 zł59,28 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2027

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

621 312 zł64,72 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z rynku pierwotnego, o powierzchni 64,72 m , położone na pierwszym piętrze budynku przy ul. Piaskowej w Siedlcach. Lokal oferowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł70,79 m² 10 877,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70,79 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku z windą. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł76 m² 8 276,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Jeżeli szukasz mieszkania w ścisłym centrum miasta, w miejscu z pełną infrastrukturą, lokalu, który nie wymaga generalnych remontów i pozwala na wprowadzenie się bez większych.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł49,60 m² 9 657,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie 49,6 m - ul. Sekulska 15 - Ogrodzone osiedle (2002 r.) Układ pomieszczeń: - 3 pokoje - oddzielna kuchnia - łazienka - oddzielna toaleta - balkon ok. 4,5 m - piwnica ok. 12.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 312 zł64,72 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w budynku wielorodzinnym w inwestycji Nowy Świat w Siedlcach. Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 137 zł52,91 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w budynku wielorodzinnym w inwestycji Nowy Świat w Siedlcach. Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 444 zł69,07 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł31,86 m² 10 985,56 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Są mieszkania, które po prostu mają klimat. I to jest jedno z nich. Na 10. piętrze wieżowca, zaledwie kilka minut od centrum miasta, czeka na nowego właściciela mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Siedlce,mazowieckie

465 000 zł57,50 m² 8 086,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Nowa oferta przy ścisłym centrum miasta. Dla tych co nie chcą czytać całości poniżej przedstawiamy uproszczony opis : - świetna lokalizacja ul. Fabryczna 10 - kameralny blok 2-piętrowy - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Siedlce,mazowieckie

499 000 zł72,28 m² 6 903,71 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Nowa oferta mieszkania w Siedlcach w rozsądnej cenie, które w nowomowie określa się mianem "do własnej aranżacji" Najważniejsze informacje poniżej : - świetna lokalizacja - ul. J.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł72,12 m² 10 815,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,12 m , zlokalizowane przy ul. 10 Lutego w Siedlcach. Znajduje się na parterze trzypiętrowego budynku z 2002 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł107,17 m² 8 388,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Szukasz przestronnego mieszkania dla swojej rodziny? Zależy Ci na dobrej lokalizacji i gotowym do wprowadzenia wnętrzu? Ta oferta może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Prezentujemy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł65,40 m² 9 938,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 65,4 m , które znajduje się w samym sercu miasta. Lokal położony jest na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

778 250 zł70,75 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i balkonem, położone w zielonej części Siedlec. O inwestycji Inwestycja wielorodzinna przy ulicy Aleksandra Rytla powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 650 zł72,15 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 968 zł42,88 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, położone w zielonej części Siedlec. O inwestycji Inwestycja wielorodzinna przy ulicy Aleksandra Rytla powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł71,13 m² 9 770,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Nowość na rynku! Jeśli szukasz 4 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią przy ścisłym centrum miasta to koniecznie czytaj dalej! Do sprzedaży lokal mieszkalny stanowiący odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Hozera

Siedlce,mazowieckie

849 000 zł91,50 m² 9 278,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Sprzedam mieszkanie 91,5 m2 - 4 pokojowe, i piętro (blok 4 piętrowy), piwnica 9,2 m2, garaż blaszany na terenie podwórka bloku. Teren zielony ogrodzony, monitoring, miejsca parkingowe przy bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

580 000 zł53,23 m² 10 896,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Opis mieszkania W skład mieszkania wchodzi: - pokój - pokój - salon otwarty z kuchnią w zabudowie, - łazienka, - oddzielna toaleta, - korytarz. Ponadto: garaż - 18,80m2 (dodatkowo 65.000.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł37,20 m² 10 725,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na parterze w spokojnej i zielonej części Siedlce, przy ulicy Osiedlowej. Lokal znajduje się w cichym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

555 000 zł62 m² 8 951,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | balkon, klimatyzacja | Siedlce, ul. Sobieskiego Na sprzedaż komfortowe i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł39,01 m² 9 228,40 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie ul. Sokołowska, 39 m , 5 piętro z windą Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

657 000 zł84,72 m² 7 754,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 5-pokojowe, o powierzchni 84,72 m , zlokalizowane w Siedlcach przy ul. Mieszka I 10 lokalizacja Mieszkanie położone jest w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł60 m² 8 816,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż mieszkanie 60 m w Siedlcach, ul. Niepodległości Szukasz komfortowego, jasnego mieszkania w spokojnej okolicy? To może być idealne miejsce dla Ciebie! Lokalizacja: siedlce, ul.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł40 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania w spokojnym miejscu, z niskimi kosztami utrzymania i dodatkowymi udogodnieniami, które realnie wpływają na komfort codziennego życia? Ta oferta może być świetną.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł47,70 m² 9 329,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w budynku przy ul. Niepodległości w Siedlcach. Specyfikacja nieruchomości: układ: 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł49,50 m² 7 050,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie z widokiem i ogromnym potencjałem - stwórz przestrzeń idealną dla siebie! tylko U nas Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? A może.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Siedlce

Siedlce,mazowieckie

420 000 zł39,60 m² 10 606,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 39,6 m2 w Siedlcach przy ulicy Fabrycznej 8. Nieruchomość usytuowana jest w bardzo dobrej lokalizacji w pobliżu ulicy Floriańskiej, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł66,36 m² 9 779,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja! Kolejna nowość na siedleckim rynku! Jeśli poszukujesz nietuzinkowego 3 pokojowego mieszkania w nowszym budownictwie na parterze z naprawdę dużym tarasem i w dodatku bez.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł76,56 m² 7 379,83 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe z 2 balkonami w Siedlcach przy ul. Starowiejskiej Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni 76,5 m , znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł46,60 m² 8 133,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w centrum Siedlec! Lokalizacja: siedlce, centrum miasta Powierzchnia: 44,6 m Piętro: 4 z 4 Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł49,73 m² 5 831,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam do zakupu nieruchomość usytuowaną na drugim piętrze, poddaszu w kamienicy w ścisłym centrum miasta przy ulicy Jana Kilińskiego. Na powierzchnię mieszkalną składają się : dwa.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł59,80 m² 9 180,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Nowa oferta sprzedaży mieszkania w Siedlcach! Dla tych, którzy oczekują wyłącznie konkretnych informacji a nie mają zamiaru czytać całości, poniżej uproszczony opis : - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

218 700 zł39,77 m² 5 499,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,77m2, mieszczące się w kamienicy w centrum Siedlec przy ul. Sienkiewicza. Budynek pobudowany został z przedwojennej cegły w latach.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł83 m² 15 060,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa oferta zamieszkaj nad samym zalewem! Na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie o powierzchni 83,5 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Siedlec tuż nad.

Szczegóły ogłoszenia

536 000 zł74 m² 7 243,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż duże, słoneczne i ustawne mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 74m2. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, 3-piętrowego bloku z pustaka przy ul. Poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł51 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które będzie wygodne na co dzień, dobrze doświetlone i położone w miejscu, gdzie wszystko masz pod ręką? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł62 m² 8 467,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3-pokojowe mieszkanie w sercu Siedlec gotowe do wprowadzenia, z balkonem i meblami w cenie. Szukasz wygodnego, klimatycznego mieszkania w samym centrum Siedlec, do którego możesz.

Szczegóły ogłoszenia

186 000 zł33,82 m² 5 499,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,82m2, mieszczące się w kamienicy w centrum Siedlec przy ul. Sienkiewicza. Budynek pobudowany został z przedwojennej cegły w latach.

Szczegóły ogłoszenia

489 990 zł71,99 m² 6 806,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Jeżeli marzysz o miejscu, które dopasuje się do rytmu Twojej rodziny to przy ulicy Stefana Wyszyńskiego w Siedlcach czeka na Ciebie wyjątkowa okazja - 71,99 m czystego potencjału, który.

Szczegóły ogłoszenia

654 000 zł72 m² 9 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż duże, ustawne i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni całkowitej 72m2. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w bloku wielorodzinnym w Siedlcach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł82,20 m² 2 493,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, położone przy ul. Formińskiego w Siedlcach. Lokal mieszkalny położony na 1 piętrze, w dwupiętrowej kamienicy. Powierzchnia lokalu wynosi 82,2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 846 zł52,91 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,91 m , zlokalizowane na drugim piętrze nowoczesnego budynku przy ulicy Piaskowej w Siedlcach. Cena nieruchomości jest.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij