dowolna

Nieruchomości Siedlce - Oferty sprzedaży nieruchomości

207 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

207 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

549 000 zł59,80 m² 9 180,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Nowa oferta sprzedaży mieszkania w Siedlcach! Dla tych, którzy oczekują wyłącznie konkretnych informacji a nie mają zamiaru czytać całości, poniżej uproszczony opis : - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 240 zł42,27 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:październik 2027

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz tarasem i ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Pułaskiego, w ścisłym centrum Siedlec. O inwestycji Inwestycja Pułaskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

762 480 zł63,54 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2027

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem, zlokalizowane przy ul. Pułaskiego, w ścisłym centrum Siedlec. O inwestycji Inwestycja Pułaskiego powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 310 zł42,87 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:październik 2027

Kawalerka z aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem, zlokalizowana przy ul. Pułaskiego, w ścisłym centrum Siedlec. O inwestycji Inwestycja Pułaskiego powstała z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

629 000 zł76 m² 8 276,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Jeżeli szukasz mieszkania w ścisłym centrum miasta, w miejscu z pełną infrastrukturą, lokalu, który nie wymaga generalnych remontów i pozwala na wprowadzenie się bez większych.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł49,60 m² 9 657,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie 49,6 m - ul. Sekulska 15 - Ogrodzone osiedle (2002 r.) Układ pomieszczeń: - 3 pokoje - oddzielna kuchnia - łazienka - oddzielna toaleta - balkon ok. 4,5 m - piwnica ok. 12.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł244,46 m² 5 297,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Inwestycja Komercyjna z Dodatkowym Potencjałem Mieszkalnym! Kupujesz nie tylko 195,53 m2 prestiżowej, dwupoziomowej powierzchni handlowo-usługowej w centrum Siedlec, ale także samodzielne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:26

 

Parking:tak

Inwestycja pasywna w sercu Siedlec! Dochodowy budynek komercyjny (850m2) w ścisłym centrum stabilne, długoterminowe umowy najmu do przejęcia. Gotowy, w pełni skomercjalizowany obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 272 zł61,07 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką i balkonem, położone w zielonej części Siedlec. O inwestycji Inwestycja wielorodzinna przy ulicy Aleksandra Rytla powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 296 zł61,88 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 920 zł54,72 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i ogródkiem, położone w zielonej części Siedlec. O inwestycji Inwestycja wielorodzinna przy ulicy Aleksandra Rytla powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

224 000 zł800 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadam do bezpośredniej sprzedaży działki budowlane, zlokalizowane zaledwie 3 km od Siedlec, w urokliwie położonym miejscu Stoku Lackim, gmina Siedlce. Działki mają powierzchnię od 800 do 1 400.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł235,97 m² 5 509,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

Jeśli szukasz nowego, parterowego domu dla Twojej rodziny w spokojnej a zarazem pożądanej okolicy jaką jest Stok Lacki ze świetnie skomunikowanym dojazdem do miasta to koniecznie czytaj dalej!.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Siedlce,mazowieckie

1 399 000 zł180 m² 7 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:28 964 m²

Do sprzedaży niesamowita nieruchomość gruntowa o powierzchni 28964m2 (prawie 2,9 ha) zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, budynkiem gospodarczym/garażem oraz ogromnym stawem.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł546 m² 657,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka zabudowana starym domem drewnianym z ubiegłego wieku przy ul. Próżnej 7 w Siedlcach. Działka w kształcie prostokąta ( 12m x 45,5m) zlokalizowana przy ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł31,86 m² 10 985,56 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Są mieszkania, które po prostu mają klimat. I to jest jedno z nich. Na 10. piętrze wieżowca, zaledwie kilka minut od centrum miasta, czeka na nowego właściciela mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł57,50 m² 8 086,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Nowa oferta przy ścisłym centrum miasta. Dla tych co nie chcą czytać całości poniżej przedstawiamy uproszczony opis : - świetna lokalizacja ul. Fabryczna 10 - kameralny blok 2-piętrowy - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 312 zł64,72 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w budynku wielorodzinnym w inwestycji Nowy Świat w Siedlcach. Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 391 zł52,91 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w budynku wielorodzinnym w inwestycji Nowy Świat w Siedlcach. Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 780 zł52,60 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

1 129 000 zł156 m² 7 237,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:471 m²

Jeśli jesteś na etapie poszukiwań nowego miejsca na siedleckiej ziemi dla swojej rodziny, którego spełnieniem będzie lokalizacja, cisza, nowoczesna bryła domu oraz otulina drzewostanu a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Siedlce,mazowieckie

499 000 zł72,28 m² 6 903,71 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Nowa oferta mieszkania w Siedlcach w rozsądnej cenie, które w nowomowie określa się mianem "do własnej aranżacji" Najważniejsze informacje poniżej : - świetna lokalizacja - ul. J.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

780 000 zł72,12 m² 10 815,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,12 m , zlokalizowane przy ul. 10 Lutego w Siedlcach. Znajduje się na parterze trzypiętrowego budynku z 2002 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

657 000 zł84,72 m² 7 754,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

To mieszkanie ma ogromny potencjał dla osób, które zamiast małych "apartamentów" wolą komfortową przestrzeń do codziennego życia Są mieszkania ładne. Są mieszkania duże. I są takie,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł107,17 m² 8 388,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Szukasz przestronnego mieszkania dla swojej rodziny? Zależy Ci na dobrej lokalizacji i gotowym do wprowadzenia wnętrzu? Ta oferta może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Prezentujemy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł65,40 m² 9 938,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 65,4 m , które znajduje się w samym sercu miasta. Lokal położony jest na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 419 000 zł118,62 m² 11 962,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:284 m²

Ekskluzywny dom w zielonej części Siedlec - idealna propozycja dla osób, które szukają ciszy i natury, ale nie chcą rezygnować z komfortu miasta! Przestronny, nowoczesny segment.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł71,13 m² 9 770,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Nowość na rynku! Jeśli szukasz 4 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią przy ścisłym centrum miasta to koniecznie czytaj dalej! Do sprzedaży lokal mieszkalny stanowiący odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Siedlce,mazowieckie

1 200 000 zł164,93 m² 7 275,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:889 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Siedlce,mazowieckie

699 000 zł224 m² 3 120,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Jeśli szukasz nowego domu dla Twojej rodziny w spokojnej okolicy, z widokiem na las a zarazem w rozsądnej cenie i ze świetnie skomunikowanym dojazdem do miasta to koniecznie czytaj.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł91,50 m² 9 278,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Sprzedam mieszkanie 91,5 m2 - 4 pokojowe, i piętro (blok 4 piętrowy), piwnica 9,2 m2, garaż blaszany na terenie podwórka bloku. Teren zielony ogrodzony, monitoring, miejsca parkingowe przy bloku.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł53,23 m² 10 896,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Opis mieszkania W skład mieszkania wchodzi: - pokój - pokój - salon otwarty z kuchnią w zabudowie, - łazienka, - oddzielna toaleta, - korytarz. Ponadto: garaż - 18,80m2 (dodatkowo 65.000.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł37,20 m² 10 725,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na parterze w spokojnej i zielonej części Siedlce, przy ulicy Osiedlowej. Lokal znajduje się w cichym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł180 m² 6 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szukasz domu w cichej i rodzinnej okolicy, z dobrym dojazdem do centrum, w pełni gotowego do wprowadzenia? Mamy ofertę, która może być dla Ciebie idealna. Prezentujemy nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

657 000 zł84,72 m² 7 754,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 5-pokojowe, o powierzchni 84,72 m , zlokalizowane w Siedlcach przy ul. Mieszka I 10 lokalizacja Mieszkanie położone jest w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł60 m² 8 816,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż mieszkanie 60 m w Siedlcach, ul. Niepodległości Szukasz komfortowego, jasnego mieszkania w spokojnej okolicy? To może być idealne miejsce dla Ciebie! Lokalizacja: siedlce, ul.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł40 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania w spokojnym miejscu, z niskimi kosztami utrzymania i dodatkowymi udogodnieniami, które realnie wpływają na komfort codziennego życia? Ta oferta może być świetną.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł47,70 m² 9 329,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w budynku przy ul. Niepodległości w Siedlcach. Specyfikacja nieruchomości: układ: 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które będzie wygodne na co dzień, dobrze doświetlone i położone w miejscu, gdzie wszystko masz pod ręką? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

489 990 zł71,99 m² 6 806,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Jeżeli marzysz o miejscu, które dopasuje się do rytmu Twojej rodziny to przy ulicy Stefana Wyszyńskiego w Siedlcach czeka na Ciebie wyjątkowa okazja - 71,99 m czystego potencjału, który.

Szczegóły ogłoszenia

654 000 zł72 m² 9 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż duże, ustawne i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni całkowitej 72m2. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w bloku wielorodzinnym w Siedlcach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł3 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel.:   Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości Podstawowe informacje: Siedlce, gm. Oława. Działka siedliskowa. Powierzchnia 3000 m2. Woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł126 m² 10 317,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:327 m²

Nowoczesna Willa Miejska w sercu Siedlec Twoje wymarzone miejsce do życia! Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiej, komfortowej i starannie zaprojektowanej willi, która spełni.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł39,60 m² 10 606,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 39,6 m2 w Siedlcach przy ulicy Fabrycznej 8. Nieruchomość usytuowana jest w bardzo dobrej lokalizacji w pobliżu ulicy Floriańskiej, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł139,95 m² 5 930,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Segment zewnętrzny 139,95 m w stanie surowym, ul. Poziomkowa, siedlce - novohome Opis nieruchomości: na sprzedaż nowoczesny segment zewnętrzny o powierzchni 139,95 m w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł26,60 m² 8 646,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 26,6 m - ul. Wyszyńskiego - Siedlce Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26,60 m , zlokalizowane w Siedlcach przy ul. Wyszyńskiego. Nieruchomość znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł59,60 m² 7 550,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie, położone w Siedlcach przy ul. Żeglarskiej w sąsiedztwie siedleckiego Zalewu! Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze bloku.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij