dowolna

Luksusowe mieszkania Siedlce - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

695 000 zł71,13 m² 9 770,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Nowość na rynku! Jeśli szukasz 4 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią przy ścisłym centrum miasta to koniecznie czytaj dalej! Do sprzedaży lokal mieszkalny stanowiący odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

1 246 000 zł96,19 m² 12 953,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy, luksusowy apartament 96,19 m w Siedlcach! Standard Premium! Na sprzedaż przestronny, niezwykle funkcjonalny i wykończony z dbałością o każdy detal apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 246 000 zł96,19 m² 12 953,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z kominkiem Siedlce

Siedlce,mazowieckie

2 450 zł44 m² 55,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m . Znajduje się na 2. piętrze w apartamentowcu z windą. Salon z kominkiem oraz w pełni wyposażonym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 500 zł54,42 m² 45,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem Siedlce, ul. Piotrowskiego Szukasz komfortowego miejsca do życia w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: idealne położenie w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

633 000 zł64,90 m² 9 753,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 64,9 m , usytuowanego na wysokim parterze nowoczesnego budynku z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

492 000 zł59,40 m² 8 282,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,4 m , położone w budynku zlokalizowanym na Osiedlu Warszawska przy ul. Karpackiej. Idealna propozycja dla rodziny lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 60 m , usytuowanego na 4. piętrze w zadbanym budynku. Ta wyjątkowa nieruchomość dostępna jest wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł82,10 m² 6 699,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Wirtualny spacer 3D: /hosting   Przedstawiam do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze przy ul. Aleksandrowskiej w Siedlcach. Zadbany i ustawny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

754 000 zł63,36 m² 11 900,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i garażem Siedlce, ul. Wojewódzkiego Na sprzedaż luksusowe, narożne mieszkanie o powierzchni 63,36 m , w bloku z 2019 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł60 m² 11 316,67 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Siedlcach, ul. Chrobrego lokalizacja, która naprawdę robi różnicę! Topowa okolica wszystko pod ręką: sklepy, usługi, szkoły, a do tego świetna.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł62 m² 8 467,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokoje w centrum Siedlec balkon, piwnica, rewelacyjny układ, 2. piętro Szukasz wygodnego, rodzinnego mieszkania w ścisłym centrum Siedlec, z doskonałym układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł60,62 m² 8 578,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż w Siedlcach, przy ulicy Bolesława Chrobrego o łącznej powierzchni 60,62m2. Wnętrze I wyposażenie: widne.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł48 m² 9 541,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Serdecznie polecam do zakupu mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Budynek znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł67,31 m² 9 211,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

a sprzedaż komfortowe mieszkanie ul. Dylewicza, siedlce, os. Skarpa Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,31 m w cenie 620 000 pln, położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł81,71 m² 8 554,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz i po prostu mieszkasz bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów? To jest właśnie taka nieruchomość. Przestronny salon z kominkiem tworzy klimat,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł42,70 m² 11 686,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,68m , położone w Siedlcach przy ul. Artyleryjskiej. Lokal znajduje się na czwartym piętrze w bloku z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł48 m² 7 062,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4. piętrze w budynku w Siedlcach przy ul. Dreszera. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

754 000 zł63,36 m² 11 900,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł62 m² 8 467,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3-pokojowe mieszkanie w sercu Siedlec gotowe do wprowadzenia, z balkonem i meblami w cenie. Szukasz wygodnego, klimatycznego mieszkania w samym centrum Siedlec, do którego możesz.

Szczegóły ogłoszenia

654 000 zł72 m² 9 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż duże, ustawne i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni całkowitej 72m2. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w bloku wielorodzinnym w Siedlcach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

679 000 zł60 m² 11 316,67 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł48,07 m² 11 628,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,07 m , położone w samym centrum Siedlec przy ul. Wiatraczna, na drugim piętrze w zadbanym budynku. Lokalizacja to jeden.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł60,39 m² 9 273,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Kupujesz i mieszkasz. Generalny remont bez dodatkowych kosztów 3 niezależne pokoje Oddzielna kuchnia Łazienka + osobne wc Dwustronne jasne i przewiewne Cisza brak sąsiada nad głową Nie tracisz.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł76,56 m² 7 379,83 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe z 2 balkonami w Siedlcach przy ul. Starowiejskiej Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni 76,5 m , znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł83 m² 15 060,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa oferta zamieszkaj nad samym zalewem! Na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie o powierzchni 83,5 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Siedlec tuż nad.

Szczegóły ogłoszenia

656 950 zł75,08 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Rakowieckiej w Siedlcach. Przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 75,08 m , położone w spokojnej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokołowska

Śródmieście,Siedlce

410 000 zł48 m² 8 617,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Siedlce | ul. Sokołowska 30 | 47,58 m | po generalnym remoncie | gotowe do wprowadzenia Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść z walizką bez dodatkowych kosztów? Ta oferta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rynkowa

Tysiąclecia,Siedlce

374 000 zł31 m² 11 884,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, położone na 2 piętrze w budynku z windą przy ul. Rynkowej 15 w Siedlcach. Mieszkanie o powierzchni 31,47m2 plus duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiatraczna

Młynarska,Siedlce

459 000 zł50 m² 9 207,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Siedlec po generalnym remoncie! Na sprzedaż lokal o powierzchni mieszkalnej 48m2. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dylewicza

Warszawska,Siedlce

2 100 zł59 m² 35,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia Siedlce 3 pokoje, 59 m , balkon, ul. Dylewicza 22 Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59 m zlokalizowane w Siedlcach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piotrowskiego

Warszawska,Siedlce

815 000 zł80 m² 10 174,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie, które łączy komfort domu z wygodą nowoczesnego osiedla. Przestronne 80m2 z prywatnym ogródkiem aż 90m2 to idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dylewicza

Warszawska,Siedlce

599 000 zł66 m² 9 012,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Polecam na sprzedaż trzypokojowe, słoneczne mieszkanie w nowszym budownictwie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku z 2011 roku w Siedlcach przy ul. Dylewicza. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Artyleryjska

Taradajki,Siedlce

535 000 zł47 m² 11 358,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,10m2. Mieszkanie znajduje się w Siedlcach przy ul. Artyleryjskiej na nowym osiedlu Wola Park. Lokal mieści się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Nowy Świat,Siedlce

493 500 zł44 m² 11 193 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Marzysz o własnym, przytulnym mieszkaniu w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Opis: prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie przy ulicy Nowy Świat w Siedlcach. Idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bitwy Warszawskiej

Siedlce,mazowieckie

698 000 zł62 m² 11 283,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,86 m2 położone na 4 piętrze przy ul. Bitwy Warszawskiej (osiedle Partyzantów). Apartament jest umeblowany i wyposażony w cały niezbędny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Warszawska

Warszawska,Siedlce

679 000 zł79 m² 8 612,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

**mieszkanie na sprzedaż - 74,84 m z balkonem w atrakcyjnej lokalizacji** Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 74,84 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Warszawska,Siedlce

720 000 zł60 m² 12 030,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na sprzedaż topowa lokalizacja Siedlce, ul. Partyzantów. Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Siedlcach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Artyleryjska

Taradajki,Siedlce

425 000 zł35 m² 12 139,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie, położone w malowniczym rejonie Siedlce, na osiedlu Wola Park przy ul. Artyleryjskiej. Ten wyjątkowy lokal o powierzchni 35,01 m2 oferuje komfortowe i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Warszawska,Siedlce

2 200 zł78 m² 28,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia bezczynszowe mieszkanie zlokalizowane w Siedlcach przy ul. Warszawskiej. Idealne dla pracowników firm przestronne wnętrza, oddzielne pokoje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spokojna

Śródmieście,Siedlce

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia umeblowane mieszkanie o pow. 50m2 znajdujące na nowym osiedlu przy ul. Spokojnej w Siedlcach. Osiedle kameralne, zamknięte. Mieszkanie znajduje się na parterze. Dużym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij