dowolna

Luksusowe mieszkania Siedlce - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wyszyńskiego

Wyszyńskiego,Siedlce

447 000 zł72 m² 6 165,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 4-pokojowe w Siedlcach, ul. Wyszyńskiego Oferujemy wyjątkową okazję zakupu mieszkania o powierzchni 72 m , usytuowanego na parterze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mieszka I

Tysiąclecia,Siedlce

304 000 zł32 m² 9 400,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,34m2 znajduje się na 2 piętrze w bloku z 2014 roku w Siedlcach przy ul. Mieszka I. Na powierzchnię mieszkalną lokalu składają się: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowy Świat

Nowy Świat,Siedlce

670 000 zł66 m² 10 090,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Niepowtarzalna oferta! Nieruchomość w pełni gotowa do zamieszkania z dużym tarasem! Szukasz wyjątkowej nieruchomości dla swojej rodziny? Marzy Ci się pięknie wykończone mieszkanie, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piotrowskiego

Siedlce,mazowieckie

798 000 zł64 m² 12 549,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Czy szukasz przestronnego mieszkania dla swojej rodziny? Oto idealna ofertata dla Ciebie! Przedstawiam wyjątkowe mieszkanie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Koszarowa

Orlicz-Dreszera,Siedlce

285 000 zł30 m² 9 468,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu w cichym i kameralnym miejscu przy ul. Koszarowej. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży jednopokojowego mieszkania położonego na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dylewicza

Warszawska,Siedlce

655 000 zł66 m² 9 864,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zamieszkaj w przepięknym mieszkaniu wykończonym pod klucz w nowoczesnym stylu które znajduje się nieopodal Zalewu Siedleckiego przy ulicy Dylewicza w Siedlcach. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sulimów,Siedlce

470 000 zł61 m² 7 762,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na ul. Wyszyńskiego w Siedlcach. Nieruchomość znajduję się na drugim piętrze, czteropiętrowego bloku bez windy. Powierzchnia mieszkania wynosi 60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piotrowskiego

Warszawska,Siedlce

592 000 zł58 m² 10 245,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego trzypokojowego mieszkania, znajdującego się w Siedlcach przy ul. Piotrowskiego w bloku z 2017 roku. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Młynarska,Siedlce

290 000 zł27 m² 10 922,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprawdź, jak pięknie może być wykończone nieduże mieszkanie, idealne dla pary lub singla! Lokal znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Młynarskiej w Siedlcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowy Świat

Siedlce,mazowieckie

610 000 zł52 m² 11 730,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaz mieszkanie znajdujące się przy ul Nowy Świat o powierzchni 52m2 na parterze. Mieszkanie posiada 2 pokoje,oddzielną kuchnie, łazienkę oraz piękny, przestronny taras. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rytla

Roskosz,Siedlce

760 000 zł65 m² 11 606,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Rytla. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja dobra ekspozycja na strony świata piekny widok Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rynkowa

Czerwonego Krzyża,Siedlce

419 000 zł46 m² 9 208,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Niepowtarzalna oferta. Mieszkanie gotowe do zamieszkania w korzystnej lokalizacji! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowy Świat

Nowy Świat,Siedlce

605 000 zł66 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na nowoczesnym i spokojnym osiedlu Nowy Świat. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń wysoki standard wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rynkowa

Czerwonego Krzyża,Siedlce

435 000 zł46 m² 9 560,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Niepowtarzalna oferta. Mieszkanie gotowe do zamieszkania w korzystnej lokalizacji! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Partyzantów

Siedlce,mazowieckie

589 000 zł49 m² 12 020,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych kupnem mieszkania. Piękne dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,99m2 usytuowane jest na zamkniętym osiedlu przy ulicy Paryzantów 14a. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Siedlce

640 000 zł50 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Piękne, jasne i urządzone mieszkanie w centrum Siedlec gotowe do zamieszkania. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spokojna

Śródmieście,Siedlce

615 000 zł61 m² 10 042,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania z tarasem o pow. 61,24 mkw Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpiowska

Warszawska,Siedlce

499 000 zł60 m² 8 372,48 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne, wyremontowane i z pięknym widokiem. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokołowska

Tysiąclecia,Siedlce

2 550 zł58 m² 44,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu w pełni wyposażonego , gotowego do wejścia czteropokojowego Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja wysoki standard wykończeń w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Woszczerowicza

Śródmieście,Siedlce

422 000 zł45 m² 9 336,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Niepowtarzalna oferta mieszkania z garderobą! Piękne gotowe do wejścia! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja rozkład pomieszczeń wysoki standard wykończeń Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Siedlce,mazowieckie

375 000 zł38 m² 9 842,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie po gruntownym remoncie w centrum miasta przy ul. 3 maja. Główne atuty nieruchomości: wysoki standard wykończeń po remoncie instalacji po remoncie generalnym Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spokojna

Śródmieście,Siedlce

435 000 zł40 m² 10 899,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowa oferta gotowego do zamieszkania lokalu w nowszym budownictwie! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal po remoncie generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Maczka

Warszawska,Siedlce

330 000 zł27 m² 12 406 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka w nowym budownictwie przy ul. gen. Maczka Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowy Świat

Nowy Świat,Siedlce

1 100 000 zł103 m² 10 669,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Duże, nietuzinkowe mieszkanie dla wyjątkowego i wymagającego klienta przy ul. Nowy Świat. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakowiecka

Siedlce,mazowieckie

620 000 zł64 m² 9 666,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Piękne przestronne mieszkanie z jasnym wnętrzem i kuchnią ze sprzętem agd w zabudowie! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum położenie z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerwonego Krzyża

Siedlce,mazowieckie

519 000 zł59 m² 8 769,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Witam. Sprzedam mieszkanie, złożone z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z wc, o powierzchni użytkowej 59,18m2 + balkon. Lokal jest usytuowany na 1 piętrze w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sulimów

Siedlce,mazowieckie

389 000 zł43 m² 9 148,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie zlokalizowane jest w Siedlcach przy ul. Sulimów. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej piekny widok Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Dylewicza

Siedlce,mazowieckie

610 000 zł72 m² 8 512,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Piękne i rozkładowe mieszkanie przy ul. Dylewicza w Siedlcach. 4 pokoje. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bitwy Warszawskiej

Siedlce,mazowieckie

2 400 zł42 m² 57,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! W pełni wyposażone! Nowoczesne! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja wysoki standard wykończeń w pełni wykończony lokal Nieruchomość złożona z: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmiała

Siedlce,mazowieckie

541 000 zł50 m² 10 772,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Gotowe do zamieszkania, wykończone w wysokim standardzie! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dylewicza

Siedlce,mazowieckie

587 000 zł65 m² 9 030,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowocześnie i elegancko zaaranżowany apartament przy ul. Dylewicza Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń wysoki standard wykończeń Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Monte Cassino

Siedlce,mazowieckie

429 000 zł60 m² 7 187,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 59,69 mkw Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej wysoki standard wykończeń bliskość terenów zielonych Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Siedlce,mazowieckie

580 000 zł74 m² 7 837,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Polecam na sprzedaż mieszkanie o pow. 74 mkw położone na pierwszym piętrze na os. Warszawskiej Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maczka

Siedlce,mazowieckie

537 000 zł60 m² 8 994,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Polecam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 59,7 m2 usytuowane na parterze Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Siedlce,mazowieckie

480 000 zł47 m² 10 212,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Poszukujesz rozkładowego mieszkania w doskonałej lokalizacji, gdzie wszędzie będziesz miał blisko? Nie czekaj dłużej i przekonaj się co możesz zyskać dzięki nabyciu tej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dylewicza

Siedlce,mazowieckie

580 000 zł64 m² 9 037,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy na sprzedaż umeblowane i gotowe do wprowadzenia mieszkanie znajdujące się na nowym osiedlu z 2010 r. przy ul. Dylewicza w Siedlcach. Oferta dostępna wyłącznie w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakowiecka

Siedlce,mazowieckie

615 000 zł65 m² 9 461,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Siedlce ul. Rakowiecka | mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,79m2 | 4 piętro | 3 pokoje | częściowo umeblowane I gotowe do wprowadzenia mieszkanie | balkon | klimatyzacja | Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. 3 Maja

Siedlce,mazowieckie

599 000 zł84 m² 7 105,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe mieszkanie w centrum miasta przy ul. 3 maja w Siedlcach. Mieszkanie o powierzchni 84,3m2 usytuowane jest na 3 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unitów Podlaskich

Siedlce,mazowieckie

355 000 zł48 m² 7 349,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Nowoczesny Lokal przy ul. Unitów Podlaskich na I pietrze w 3 piętrowym bloku! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maczka

Siedlce,mazowieckie

593 000 zł64 m² 9 239,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Spokój, wygoda, komfort mieszkania! oferta dla wymagających oraz ceniących sobie jakość wykończenia! *zdjęcie podglądowe z innej naszej inwestycji. Poszukujesz przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Siedlce,mazowieckie

333 000 zł39 m² 8 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie- siedlce ul. Sienkiewicza. Wymieniona instalacja hydrauliczna i elektryczna, sufity podwieszane, na ścianach gładzie. Gotowe do wprowadzenia bez nakładów.