dowolna

Mieszkania Siedlce Śródmieście

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

780 000 zł72,12 m² 10 815,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,12 m , zlokalizowane przy ul. 10 Lutego w Siedlcach. Znajduje się na parterze trzypiętrowego budynku z 2002 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 648 zł54,66 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2027

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem, zlokalizowane przy ul. Pułaskiego, w ścisłym centrum Siedlec. O inwestycji Inwestycja Pułaskiego powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 940 zł63,54 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 448 zł38,02 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:październik 2027

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz tarasem, zlokalizowane przy ul. Pułaskiego, w ścisłym centrum Siedlec. O inwestycji Inwestycja Pułaskiego powstała z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

649 999 zł65,40 m² 9 938,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 65,4 m , które znajduje się w samym sercu miasta. Lokal położony jest na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

389 400 zł72,40 m² 5 378,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa przestrzeń z potencjałem inwestycyjnym w sercu miasta. Prestiżowa lokalizacja i historyczny charakter. Bezczynszowe mieszkanie znajduje się w zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

379 000 zł46,60 m² 8 133,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w centrum Siedlec! Lokalizacja: siedlce, centrum miasta Powierzchnia: 44,6 m Piętro: 4 z 4 Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 60 m , usytuowanego na 4. piętrze w zadbanym budynku. Ta wyjątkowa nieruchomość dostępna jest wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

186 000 zł33,82 m² 5 499,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,82m2, mieszczące się w kamienicy w centrum Siedlec przy ul. Sienkiewicza. Budynek pobudowany został z przedwojennej cegły w latach.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł72,12 m² 10 815,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł58,38 m² 8 221,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,38m2. Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy, pobudowanej z cegły w samym centrum miasta Siedlce przy ul. 10.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł46,40 m² 9 051,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Wyjątkowe 3 pokoje W sercu siedlec ul. 3 maja Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,40 m , położone na 3. piętrze w zadbanym bloku przy ul. 3 maja (róg ul.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł82,20 m² 2 493,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, położone przy ul. Formińskiego w Siedlcach. Lokal mieszkalny położony na 1 piętrze, w dwupiętrowej kamienicy. Powierzchnia lokalu wynosi 82,2.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł48 m² 9 541,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Serdecznie polecam do zakupu mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Budynek znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

218 700 zł39,77 m² 5 499,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,77m2, mieszczące się w kamienicy w centrum Siedlec przy ul. Sienkiewicza. Budynek pobudowany został z przedwojennej cegły w latach.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem komfort w centrum miasta! Szukasz wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: ul. Kilińskiego ścisłe centrum, wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł28,10 m² 8 185,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka 28,1 m ul. Woszczerowicza, siedlce Niewielkie, ciepłe i słoneczne mieszkanie w świetnej lokalizacji z ogromnym potencjałem. Idealna inwestycja dla osób, które potrafią.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł44,29 m² 9 008,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie, położone w Siedlcach przy ul. Kilińskiego w samym centrum miasta! Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze bloku mieszkalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł81,71 m² 8 554,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz i po prostu mieszkasz bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów? To jest właśnie taka nieruchomość. Przestronny salon z kominkiem tworzy klimat,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł77 m² 7 662,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które łączy historyczny klimat z nowoczesnym komfortem? To mieszkanie na 3. piętrze w kamienicy to prawdziwa perełka dla wymagających. Oto kluczowe powody, dla których.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł72,28 m² 6 903,71 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w Siedlcach przy ul. Formińskiego Marzysz o własnym kącie, który będziesz mógł urządzić według własnych upodobań? Ta oferta jest stworzona dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

621 312 zł64,72 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z rynku pierwotnego, o powierzchni 64,72 m , położone na pierwszym piętrze budynku przy ul. Piaskowej w Siedlcach. Lokal oferowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

218 700 zł39,77 m² 5 499,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 444 zł69,07 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 69,07 m , położone na pierwszym piętrze budynku przy ul. Piaskowej w Siedlcach. Budynek, w którym znajduje się nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł62 m² 8 467,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3-pokojowe mieszkanie w sercu Siedlec gotowe do wprowadzenia, z balkonem i meblami w cenie. Szukasz wygodnego, klimatycznego mieszkania w samym centrum Siedlec, do którego możesz.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł44,29 m² 9 008,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Szczegóły ogłoszenia

317 000 zł37,30 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku przy ul. Woszczerowicza w Siedlcach. Powierzchnia lokalu wynosi 37.3 m2, ekspozycja okien na zachód. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 391 zł52,91 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52,91 m , położone na piętrze nowoczesnego budynku o podwyższonym standardzie w Siedlcach, przy ulicy Piaskowej. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

186 000 zł33,82 m² 5 499,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

351 000 zł54 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Bezczynszowe 2 pokoje mieszkanie w centrum Siedlec | Parter, parking, komórka Marzysz o mieszkaniu w centrum miasta, ale bez comiesięcznych opłat czynszowych? Ta oferta jest dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł49,73 m² 5 831,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam do zakupu nieruchomość usytuowaną na drugim piętrze, poddaszu w kamienicy w ścisłym centrum miasta przy ulicy Jana Kilińskiego. Na powierzchnię mieszkalną składają się : dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Śródmieście,Siedlce

1 800 zł49 m² 36,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie w Siedlcach ul. Pułaskiego Oferuję do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,75 m , położone na 3. piętrze w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Siedlce

Śródmieście,Siedlce

749 000 zł93 m² 8 079,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

NA sprzedaż apartament W samym centrum siedlec czynsz 795 zł Możliwa zamiana na mniejsze 2 pokojowe. Szukasz mieszkania w centrum? Jednocześnie cenisz sobie przestrzeń i komfort ? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Woszczerowicza