dowolna

Mieszkania umeblowane Siedlce - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

57 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

57 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokołowska

Tysiąclecia,Siedlce

2 550 zł58 m² 44,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu w pełni wyposażonego , gotowego do wejścia czteropokojowego Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja wysoki standard wykończeń w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Siedlce,mazowieckie

399 000 zł60 m² 6 687,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie przy ulicy Wyszyńskiego 19 w Siedlcach Na sprzedaż trzypokojowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 59,66 m2. doskonała lokalizacja : blisko sklepy, przedszkole, szkoła, plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Daszyńskiego

Panorama,Siedlce

1 600 zł32 m² 50,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na osiedlu Daszyńskiego Zielone Dachy Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony świata Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wyszyńskiego,Siedlce

320 000 zł55 m² 5 860,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe położone przy ul. Wyszyńskiego o powierzchni 54,6 mkw. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Maczka

Warszawska,Siedlce

330 000 zł27 m² 12 406 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka w nowym budownictwie przy ul. gen. Maczka Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułaskiego

Siedlce,mazowieckie

2 000 zł59 m² 34,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w centrum miasta przy ul. Pułaskiego Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Formińskiego

Siedlce,mazowieckie

1 900 zł46 m² 40,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem przy ulicy Formińskiego 12a w Siedlcach 46,40 m2 - salon, 2 sypialnie, kuchnia, łazienka z wc piwnica 3 piętro z 4 w pełni umeblowane po remoncie cena najmu: 1900.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Siedlce,mazowieckie

2 200 zł52 m² 42,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do Wynajęcia w Centrum Siedlec przy ul. 3 maja To trzypokojowe mieszkanie przeszło kompleksowy remont i jest gotowe do natychmiastowego zamieszkania. Idealnie nadaje się dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Partyzantów

Siedlce,mazowieckie

3 550 zł73 m² 48,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Siedlce - ulica Partyzantów - 72,98 m2 - 3 pokoje - 2 balkony - komórka lokatorska na piętrze i miejsce postojowe w garażu podziemnym - Mieszkanie dostępne od ręki Usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerwonego Krzyża

Siedlce,mazowieckie

519 000 zł59 m² 8 769,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Witam. Sprzedam mieszkanie, złożone z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z wc, o powierzchni użytkowej 59,18m2 + balkon. Lokal jest usytuowany na 1 piętrze w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Siedlce

Siedlce,mazowieckie

449 000 zł60 m² 7 485,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentowana nieruchomość to mieszkanie przy ulicy Chrobrego w Siedlcach W skład 59,98 m2 wchodzi: pokój dzienny 3 sypialnie kuchnia łazienka toaleta przedpokój balkon - dwie piwnice - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakowiecka

Siedlce,mazowieckie

559 000 zł75 m² 7 453,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie w Siedlcach przy ulicy Rakowieckiej 2 3 pokoje - 75 m2 1 piętro piwnica - 4,94 m2 w pełni umeblowane sprzęt agd w kuchni Mieszkanie słoneczne, zadbane, krótko użytkowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bitwy Warszawskiej

Siedlce,mazowieckie

2 400 zł42 m² 57,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! W pełni wyposażone! Nowoczesne! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja wysoki standard wykończeń w pełni wykończony lokal Nieruchomość złożona z: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Siedlce

900 zł28 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia kawalerka w centrum Siedlec, po kapitalnym remoncie mieszkanie i bydynek, bardzo tanie w utrzymaniu, częściowo umeblowane, czynsz 900 zł + koszty mediów zależnie od zuzycia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dylewicza

Siedlce,mazowieckie

579 000 zł58 m² 9 943,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Prezentowana nieruchomość to mieszkanie przy ulicy Dylewicza w Siedlcach W skład 58,23 m2 wchodzi: przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym dwie sypialnie łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Podlaska

Siedlce,mazowieckie

699 000 zł84 m² 8 331,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

Prezentowana nieruchomość to mieszkanie przy ulicy Podlaskiej w Siedlcach - rezerwacja W skład 83,9 m2 wchodzi: przestronny pokój dzienny 4 sypialnie kuchnia łazienka toaleta przedpokój balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Siedlce,mazowieckie

429 000 zł45 m² 9 447,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie w Siedlcach przy ul. Rakowieckiej 28 45,41 m2 - 2 pokoje, łazienka, kuchnia jednostronne z widokiem na podwórko balkon przez całą długość mieszkania 3 piętro z 3 piwnica 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Siedlce,mazowieckie

460 000 zł78 m² 5 868,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie zlokalizowane w Siedlcach przy ul. Warszawskiej. Sprzedawane mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Siedlce,mazowieckie

375 000 zł60 m² 6 214,78 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferta na wyłączność! nie pobieramy prowizji ze strony kupującej! Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie z potencjałem. Powierzchnia 60,34 m2. Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wyszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podlaska

Siedlce,mazowieckie

335 000 zł36 m² 9 305,56 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkanie gotowego do zamieszkania lub pod inwestycje? Mieszkanie o powierzchni 36 m2 idealnie sprawdzi się dla osób szukających własnego ,M, jak również dla osób myślących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dylewicza

Siedlce,mazowieckie

580 000 zł64 m² 9 037,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy na sprzedaż umeblowane i gotowe do wprowadzenia mieszkanie znajdujące się na nowym osiedlu z 2010 r. przy ul. Dylewicza w Siedlcach. Oferta dostępna wyłącznie w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakowiecka

Siedlce,mazowieckie

615 000 zł65 m² 9 461,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Siedlce ul. Rakowiecka | mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,79m2 | 4 piętro | 3 pokoje | częściowo umeblowane I gotowe do wprowadzenia mieszkanie | balkon | klimatyzacja | Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. 3 Maja

Siedlce,mazowieckie

599 000 zł84 m² 7 105,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe mieszkanie w centrum miasta przy ul. 3 maja w Siedlcach. Mieszkanie o powierzchni 84,3m2 usytuowane jest na 3 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Siedlce,mazowieckie

834 000 zł94 m² 8 900,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Komfortowe mieszkanie przy ulicy Nowy Świat 14 w Siedlcach o powierzchni 93,7 m2. Całość podzielona jest na trzy strefy: i strefa (środkowa): - rodzinny salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Siedlce,mazowieckie

309 000 zł33 m² 9 438 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie przy ulicy Mieszka I w Siedlcach Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32,74 m2 wraz z miejscem postojowym zewnętrznym i piwnicą. - doskonała lokalizacja - do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siedlce

Siedlce,mazowieckie

475 000 zł51 m² 9 241,25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prezentowana nieruchomość to mieszkanie przy ulicy Generała Maczka w Siedlcach W skład 51,4 m2 wchodzi: przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym sypialnia łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Siedlce,mazowieckie

333 000 zł39 m² 8 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie- siedlce ul. Sienkiewicza. Wymieniona instalacja hydrauliczna i elektryczna, sufity podwieszane, na ścianach gładzie. Gotowe do wprowadzenia bez nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wodniaków

Siedlce,mazowieckie

280 000 zł34 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Szukasz mieszkania w lokalizacji która zapewni Ci mnóstwo zieleni, bliskość szkół oraz punktów handlowo-usługowych? Może rozważasz zakup mieszkania idealnego pod inwestycję jako lokata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Floriańska

Siedlce,mazowieckie

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem przy ulicy Floriańskiej w Siedlcach - Parter - 50 m2 - dwa pokoje (umeblowanie widoczne na zdjęciach) - kuchnia (lodówka, zmywarka, pralka) - parking ogólnodostępny - od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rynkowa

Siedlce,mazowieckie

249 000 zł28 m² 8 817,28 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie przy ulicy Rynkowej 4 w Siedlcach Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 28,24 m2. doskonała lokalizacja częściowo umeblowane blok z windą z 2000 roku 6 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerwonego Krzyża

Siedlce,mazowieckie

2 000 zł31 m² 64,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem w nowym budownictwie, przy ul. Czerwonego Krzyża w Siedlcach. Winda. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Siedlce,mazowieckie

1 800 zł44 m² 40,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem przy ulicy Sobieskiego w Siedlcach 44,20 m2 - salon, sypialnia, kuchnia, łazienka z wc loggia klimatyzacja piwnica 1 piętro z 4 w pełni umeblowane po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podlaska

Siedlce,mazowieckie

349 000 zł48 m² 7 286,01 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: marzy Ci się przeprowadzka do świeżo wyremontowanego , komfortowego mieszkania? Uwielbiasz wnętrza pełne słońca urządzone w uniwersalnym stylu? Ta propozycja jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszka I

Siedlce,mazowieckie

360 000 zł46 m² 7 912,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość w Siedlcach przy ul. Mieszka I Nowe budownictwo z 2013 roku. Osiedle świetnie zagospodarowane z placem zabaw Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Siedlce,mazowieckie

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ulica 3 Maja w Siedlcach Idealne dla studentek lub pary studentów, bądź pary pracującej bez dzieci i zwierzat Cena: 1300 zł/miesięcznie + czynsz oraz liczniki prądu i gazu Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakowiecka

Siedlce,mazowieckie

559 000 zł75 m² 7 453,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepodległości

Siedlce,mazowieckie

363 000 zł60 m² 6 050 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Jeśli poszukujesz rozkładowego mieszkania gotowego do zamieszkania w cichej i spokojnej okolicy, to właśnie ta oferta jest skierowana do Ciebie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszarowa

Siedlce,mazowieckie

650 000 zł71 m² 9 154,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Siedlec. Nieruchomość znajduje się przy ul. Koszarowej na zamkniętym osiedlu w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Siedlce,mazowieckie

475 000 zł58 m² 8 189,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy Państwu na sprzedaż rozkładowe i bardzo funkcjonalne mieszkanie w Siedlcach przy ul. Daszyńskiego. Mieszkanie widne, dwustronne, odświeżone. Wyraźnie zaakcentowana część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszka I

Siedlce,mazowieckie

365 000 zł46 m² 8 021,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013