dowolna

Mieszkania umeblowane Siedlce - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

57 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

57 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Partyzantów

Siedlce,mazowieckie

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard mieszkania, dwie sypialnie oddzielne, łazienka, aneks kuchenny z dużym salonem z wyjściem na duży balkon (14mkw) Mieszkanie w pełni wyposażone w meble i sprzed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerwonego Krzyża

Siedlce,mazowieckie

1 500 zł32 m² 47,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, siedlce, ul. Czerwonego Krzyża 31,68 m2 - pokój, kuchnia, łazienka, przedpokój 2 piętro z 3 duży balkon w pełni umeblowane w yposażone w sprzęt rtv, agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Błonie

Śródmieście,Siedlce

339 000 zł49 m² 6 943,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przytulne mieszkanie z garażem w kameralnym małym bloku w centrum Siedlec. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum dobra ekspozycja na strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurpiowska

Siedlce,mazowieckie

315 000 zł51 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witam, mam do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 51 m2 w Siedlcach na ul. Kurpiowskiej. Bardzo dobra lokalizacja, w bliskiej okolicy znajdują się przystanki, szkoła podstawowa, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wodniaków

Roskosz,Siedlce

390 000 zł49 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2. Mieszkanie znajduje się w pożądanej przez wielu klientów części Siedlec a mianowicie na Osiedlu Roskosz przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Panorama,Siedlce

450 000 zł59 m² 7 653,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Polecam na sprzedaż mieszkanie o pow. 58,8 mkw położone na pierwszym piętrze na os. Daszyńskiego. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młynarska

Siedlce,mazowieckie

449 000 zł58 m² 7 760,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie przy ulicy Młynarskiej 13 w Siedlcach Na sprzedaż trzypokojowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 57,86 m2. doskonała lokalizacja : blisko sklepy, apteka, kościół, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siedlce

Siedlce,mazowieckie

299 000 zł48 m² 6 207,18 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie w Siedlcach przy ul. Batorego 3 48,17 m2 - 3 pokoje, łazienka, toaleta, kuchnia winda dwustronne balkon 9 piętro komórka lokatorska na półpiętrze okna pcv Dla mieszkania prowadzona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podlaska

Siedlce,mazowieckie

349 000 zł48 m² 7 286,01 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: marzy Ci się przeprowadzka do świeżo wyremontowanego , komfortowego mieszkania? Uwielbiasz wnętrza pełne słońca urządzone w uniwersalnym stylu? Ta propozycja jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sulimów

Siedlce,mazowieckie

419 000 zł57 m² 7 391,07 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie w Siedlcach przy ulicy Sulimów 22 W skład 56,69 m2 wchodzi: pokój dzienny 2 sypialnie kuchnia łazienka z wc przedpokój - blok z 2005 roku - 2 piętro z 3 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Siedlce

Siedlce,mazowieckie

2 500 zł76 m² 33,01 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem 3 Maja - dwie sypialnie, - duży salon z aneksem kuchennym, - łazienka, - pralnia, - przeszklony balkon typu loggia - klimatyzacja Dobra lokalizacja w ścisłym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Siedlce,mazowieckie

1 500 zł63 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie świeżo po remoncie, umeblowane. Położone blisko zalewu i terenów zielonych. W pobliżu komunikacja miejska, sklepy. oraz przedszkola. Około 400 m do stacji kolejowej Siedlce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułaskiego

Siedlce,mazowieckie

1 900 zł49 m² 38,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie do wynajmu, przy ul. Pułaskiego w Siedlcach. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakowiecka

Siedlce,mazowieckie

559 000 zł75 m² 7 453,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie w Siedlcach przy ulicy Rakowieckiej 2 3 pokoje - 75 m2 1 piętro piwnica - 4,94 m2 w pełni umeblowane sprzęt agd w kuchni Mieszkanie słoneczne, zadbane, krótko użytkowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaszubska

Siedlce,mazowieckie

380 000 zł63 m² 5 993,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Do sprzedania mieszkanie 59,6 m2, położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Blok po termomodernizacji, wyremontowana klatka schodowa. Nieruchomość do wprowadzenia w terminie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokołowska

Siedlce,mazowieckie

250 000 zł53 m² 4 716,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 53 mkw położone na pierwszym piętrze przy ul.Sokołowskiej w Siedlcach Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowiecka

Siedlce,mazowieckie

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu na wynajem atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie znajduje na nowym osiedlu na ul. Rakowieckiej w Siedlcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerwonego Krzyża

Siedlce,mazowieckie

1 900 zł31 m² 60,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 31,40 m2 Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum wysoki standard wykończeń w pełni wykończony lokal Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Siedlce,mazowieckie

349 000 zł46 m² 7 521,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie w centrum przy ulicy Formińskiego 12a w Siedlcach W skład 46,4 m2 wchodzi: pokój dzienny 2 sypialnie kuchnia łazienka z wc przedpokój Kuchnia, salon, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Siedlce,mazowieckie

1 900 zł45 m² 42,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - ul. Floriańska 91, siedlce 44,81 m2 - 2 pokoje parter oddzielna kuchnia piwnica miejsce w hali garażowej klimatyzacja balkon winda umeblowanie mieszkania widoczne na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokołowska

Siedlce,mazowieckie

305 000 zł48 m² 6 331,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości rk golden house oferuje do sprzedaży bardzo ustawne i widne mieszkanie 3- pokojowe przy ul. Sokołowskiej 58 w Siedlcach. Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Siedlce,mazowieckie

415 000 zł73 m² 5 686,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Polecam do zakupu mieszkanie gotowe do wprowadzenia w Siedlcach przy ul. 3 maja 18 72,98 m2 2 pokoje oddzielna kuchnia toaleta wc balkon loggia piwnica Mieszkanie odświeżone. Parkiet w idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11 Listopada

Siedlce,mazowieckie

1 500 zł30 m² 50,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania do wynajęcia. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Siedlce,mazowieckie

1 200 zł30 m² 39,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem - ul. Mieszka I 26, siedlce - 3 piętro w bloku z windą (umeblowanie widoczne na zdjęciach) - loggia - oddzielna kuchnia - parking ogólnodostępny cena najmu: 1200 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maczka

Siedlce,mazowieckie

499 000 zł60 m² 8 247,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukasz nowocześnie wykończonego mieszkania gotowego do wprowadzenia? Liczy się dla Ciebie strandard oraz jakość wykończenia mieszkania? Zapraszam do zapoznania się z tą wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romanówka

Siedlce,mazowieckie

419 000 zł60 m² 6 978,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Prezentowana nieruchomość to mieszkanie przy ulicy Romanówka w Siedlcach, położone na 1 piętrze w trzypiętrowym bloku. W skład 60,04 m2 wchodzi: pokój dzienny - 25 m2 sypialnia - 10,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Siedlce,mazowieckie

630 000 zł82 m² 7 674,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Prezentowana nieruchomość to mieszkanie przy ulicy Cmentarnej w Siedlcach W skład 82,09 m2 wchodzi: przestronny pokój dzienny z kuchnią 3 sypialnie łazienka z wc przedpokój 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ściegiennego

Siedlce,mazowieckie

325 000 zł56 m² 5 772,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Pod inwestycję, w centrum miasta, w dobrze skomunikowanej okolicy! Mamy dla Państwa propozycję mieszkania w spokojnej okolicy z mnóstwem zieleni, które jest również bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Siedlce

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie w zabytkowej kamienicy;czyste,ładna klatka brak pijakow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Siedlce,mazowieckie

3 000 zł104 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe, pięciopokojowe mieszkanie do wynajmu przy ul. Kilińskiego w Siedlcach. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum w pełni wykończony lokal Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Siedlce,mazowieckie

347 000 zł48 m² 7 229,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego w Siedlcach ul. Bolesława Chrobrego 12, 3 izby, 48,23 m2, piętro pierwsze,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Siedlce,mazowieckie

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentuję do wynajęcia mieszkanie o pow. 32 przy ul. Batorego 3 w Siedlcach. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie umeblowane, gotowe do wprowadzenia od 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spokojna

Siedlce,mazowieckie

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentuję do wynajęcia umeblowane mieszkanie o pow. 50m2 znajdujące na nowym osiedlu przy ul. Spokojnej w Siedlcach. Osiedle kameralne, zamkniete. Mieszkanie znajduje się na parterze. Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ściegiennego

Siedlce,mazowieckie

700 zł56 m² 12,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu pokoje do wynajęcia w mieszkaniu o pow.56m2, w bloku przy ul. Ściegiennego w Siedlcach. Mieszkanie o powierzchni 56,3 mkw w skład którego wchodzą 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podlaska

Siedlce,mazowieckie

379 000 zł48 m² 7 912,32 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: poszukujesz mieszkania w dobrej cenie i bezpośrednim dojazdem do centrum o praktycznym rozkładzie? Jeśli tak, to zapoznaj się z naszą nową ofertą mieszkania, jest ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Siedlce

Siedlce,mazowieckie

1 000 zł29 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w cichej i spokojnej okolicy jaką jest ulica Sosnowa Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 4 piętrowego bloku Nieruchomość składa się z salonu z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Młynarska

Siedlce,mazowieckie

210 000 zł27 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości rk golden house oferuje do sprzedaży bardzo przytulne mieszkanie ( kawalerka) przy ul. Młynarskiej w Siedlcach. Mieszkanie o pow. 27m kw znajduje się w bloku z 1975.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Błonie

Siedlce,mazowieckie

3 300 zł65 m² 50,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie urządzone mieszkanie, nowe budownictwo, atrakcyjna lokalizacja ul. Błonie w Siedlcach. Mieszkanie w centrum Siedlec, ul. Błonie 9. Blok z 2022 roku. Wejście zabezpieczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11 Listopada

Siedlce,mazowieckie

1 600 zł51 m² 31,16 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,35 m2 Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawska,Siedlce

235 000 zł48 m² 4 936,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 47,6 mkw w Siedlcach przy ul. Żuławskiej. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Siedlce,mazowieckie

1 100 zł38 m² 28,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w samym centrum przy ul. 3-ego Maja w Siedlcach Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej w pełni wykończony lokal.