dowolna

Mieszkania w centrum Siedlce - Oferty sprzedaży i najmu

72 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

72 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siedlce

Żytnia,Siedlce

2 300 zł65 m² 35,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia komfortowe, wyremontowane, 65-metrowe mieszkanie do częściowej aranżacji i umeblowania. Mieszkanie znajduje się przy ul. Nowy Świat, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Tysiąclecia,Siedlce

609 000 zł60 m² 10 153,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na osiedlu Tysiąclecia, przy ulicy Bolesława Chrobrego w Siedlcach, znajduje się mieszkanie, które od pierwszego wejścia daje poczucie ładu, świeżości i gotowości do zamieszkania. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Siedlce

Rynkowa,Siedlce

650 000 zł75 m² 8 662,05 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Jeśli szukasz mieszkania, do którego wystarczy wnieść walizki i zacząć mieszkać, a jednocześnie zależy Ci na przestrzeni, świetnym rozkładzie i widokach, które codziennie robią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sulimów

Sulimów,Siedlce

540 000 zł58 m² 9 368,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 57,64 m , zlokalizowanego w Siedlcach przy ul. Sulimów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Czerwonego Krzyża

Siedlce,mazowieckie

245 000 zł28 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie położone na parterze w bloku przy ul. Czerwonego Krzyża w ścisłym centrum Siedlec. Specyfikacja nieruchomości: powierzchnia: 28 m Układ: pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siedlce

Orlicz-Dreszera,Siedlce

433 000 zł50 m² 8 677,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49,9 m , położone przy ulicy Dreszera w Siedlcach - w lokalizacji, która realnie oszczędza czas i podnosi komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hozera

Orlicz-Dreszera,Siedlce

394 000 zł48 m² 8 174,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Jeśli szukasz mieszkania, które daje poczucie domowego ciepła, a jednocześnie oferuje jedną z najlepszych lokalizacji w Siedlcach - ta oferta zasługuje na Twoją uwagę. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Siedlce

335 000 zł45 m² 7 373,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

R e Z E R W A C J A ! Mieszkanie w samym sercu Siedlec - idealne pod inwestycję lub do zamieszkania! Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siedlce

Warszawska,Siedlce

420 000 zł45 m² 9 312,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Dwustronne mieszkanie z balkonem - 45 m | 3 piętro | Siedlce Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie dwustronne o powierzchni 45 m , położone na 3. piętrze w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Siedlce,mazowieckie

409 000 zł55 m² 7 396,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem | 55,30 m | ul. 3 maja, siedlce Na sprzedaż oferujemy dwustronne, przestronne mieszkanie o powierzchni 55,30 m zlokalizowane przy ul. 3 maja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Artyleryjska

Taradajki,Siedlce

535 000 zł47 m² 11 358,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,10m2. Mieszkanie znajduje się w Siedlcach przy ul. Artyleryjskiej na nowym osiedlu Wola Park. Lokal mieści się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siedlce

Śródmieście,Siedlce

439 000 zł55 m² 7 952,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie w centrum Siedlec - idealne na start lub inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone w ścisłym centrum Siedlec, w lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siedlce

Siedlce,mazowieckie

1 435 000 zł229 m² 6 266,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Szukasz wyjątkowego, rodzinnego domu w urokliwej okolicy? To już nie musisz, mam dla Ciebie wyjątkowe miejsce! Z przyjemnością przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży parterowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bitwy Warszawskiej

Siedlce,mazowieckie

698 000 zł62 m² 11 283,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,86 m2 położone na 4 piętrze przy ul. Bitwy Warszawskiej (osiedle Partyzantów). Apartament jest umeblowany i wyposażony w cały niezbędny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Tysiąclecia,Siedlce

359 000 zł36 m² 10 095,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie położone w bardzo dogodnej lokalizacji Siedlec przy ul. Bolesława Chrobrego. Lokal znajduje się na 1 piętrze czteropiętrowego bloku. Budynek w 2018 roku przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Formińskiego

Śródmieście,Siedlce

310 000 zł46 m² 6 798,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,6 m , położone na 2. piętrze w budynku przy ul. Formińskiego w Siedlcach. Lokal do remontu, co daje pełną swobodę aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerwonego Krzyża

Błonie,Siedlce

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 60 m2 po remoncie w centrum Siedlec. ul. Cz. Krzyża Blisko sklepy, apteki, przystanki autobusowe oraz szkoły. Mieszkanie jest po remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siedlce

Czerwonego Krzyża,Siedlce

350 000 zł48 m² 7 331,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

R e Z E R W A C J A ! Atrakcyjne mieszkanie blisko centrum Siedlec - gotowe do wprowadzenia! Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum miasta, które nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Młynarska,Siedlce

399 000 zł48 m² 8 370,04 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 11 piętrowym bloku przy ul. Młynarskiej. Składa się z pokoju dziennego, sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Getta

Śródmieście,Siedlce

439 000 zł67 m² 6 559,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego, przestronnego mieszkania, zlokalizowanego w samym centrum Siedlec przy ul. Bohaterów Getta. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Siedlce

Tysiąclecia,Siedlce

585 000 zł60 m² 9 784,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie, które przeszło generalny remont przy użyciu wysokiej jakości materiałów w centrum Siedlec, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chałubińskiego

Śródmieście,Siedlce

385 000 zł46 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż zadbane, 3 pokojowe mieszkanie w centrum Siedlec przy ul. Chałubińskiego. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku na zamkniętym osiedlu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podlaska

Warszawska,Siedlce

430 000 zł36 m² 12 011,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 36 m , położone przy ul. Podlaskiej 12 w Siedlcach. Nieruchomość znajduje się w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Śródmieście,Siedlce

417 000 zł46 m² 9 004,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży atrakcyjnego mieszkania położonego w samym sercu Siedlec, przy ul. Kochanowskiego. Ta komfortowa nieruchomość o powierzchni 46,31 m to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kilińskiego

Siedlce,mazowieckie

752 000 zł82 m² 9 170,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Opis Przedmiotem sprzedaży jest przestronne, ustawne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,71m2 plus balkon. Z uwagi na układ pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Nowy Świat,Siedlce

2 000 zł67 m² 29,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, 67 m , ul. Nowy Świat, siedlce Kontakt: oferujemy na wynajem przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 67 m , zlokalizowane na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siedlce

Siedlce,mazowieckie

489 000 zł50 m² 9 683,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie na sprzedaż Siedlce, 50,5 m - ul. Gen. Stanisława Maczka - gotowe do wprowadzenia od zaraz. Lokalizacja: ul. Maczka, siedlce Powierzchnia: 50,5 m Piętro: 3/4 Rok budowy: 2014 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Siedlce

Sulimów,Siedlce

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, 42 m2, 2 piętro w bloku na osiedlu Sulimów w Siedlcach, blisko centrum, przystanku i sklepów. Mieszkanie jest kompletnie wyposażone w sprzęty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siedlce

Nowy Świat,Siedlce

695 000 zł61 m² 11 308,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta wyłącznie u mnie! Idealne mieszkanie dla rodziny trzy pokoje z potencjałem. Wysoki parter. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Siedlce

Nowy Świat,Siedlce

3 500 zł61 m² 57,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, ul. Nowy Świat, siedlce, w ysoki standard, garaż podziemny Opis : Na wynajem komfortowe, nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 61,18 m , zlokalizowane blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Śródmieście,Siedlce

389 000 zł60 m² 6 526,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,60 m , położone przy ul. Pomorskiej 4 w Siedlcach, na 4. piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siedlce

Orlicz-Dreszera,Siedlce

460 000 zł53 m² 8 630,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

R e Z E R W A C J A ! Na sprzedaż wyjątkowe, nowocześnie wykończone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45.70m2 z oddzielną kuchnią z oknem, zlokalizowane.