dowolna

Mieszkania w nowym bloku Siedlce - Oferty sprzedaży lub najmu

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowy Świat

Siedlce,mazowieckie

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia bardzo komfortowe mieszkanie na pierwszym pietrze, blisko centrum, 2 pokoje + kuchnia. Rok oddania budynku 2010! Ciche, spokojne osiedle wraz z miejscem parkingowym. Cena do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wodniaków

Roskosz,Siedlce

169 000 zł48 m² 3 520,83 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam nowe (dwupokojowe) mieszkanie 50M2 na ul.WODNIAKÓW,W CENIE PIWNICA 5M2.PARKING NA OK 40 AUT. Blok jest już oddany do użytku. Zapraszam do obejrzenia I kupna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dylewicza

Siedlce,mazowieckie

215 000 zł51 m² 4 215,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w Siedlcach na ul. Dylewicza 2 pok. 51m. Wykończone w wysokim standardzie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siedlce

Siedlce,mazowieckie

200 000 zł46 m² 4 347,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, gotowe do zamieszkania, meble w kuchni w zabudowie, szafa w zabudowie, balkon, piwnica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Siedlce,mazowieckie

220 000 zł45 m² 4 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie nowe wykończone z balkonem.Ładne do zamieszkania.Częściowo umeblowane.Rolety antywłamaniowe we wszystkich oknach.Blok został oddany do użytku w maju 2009r.Stosunkowo niższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Siedlce,mazowieckie

210 000 zł45 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie. W przedpokoju tynk dekoracyjny, w pokoju sypialnym szafa pod wymiar, w kuchni meble pod wymiar (fornir)wraz z okapem i kuchenką z inoks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. 11 Listopada

Siedlce,mazowieckie

1 300 zł66 m² 19,70 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękne, nowe mieszkanie, świeżutko po remoncie ze stanu deweloperskiego. Mieszkanie do wynajęcia jako nieumeblowane jak i umeblowane - na potrzeby przyszlych mieszkańców - do uzgodnienia. 3 piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dylewicza

Siedlce,mazowieckie

187 050 zł43 m² 4 350 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sprzedam nowe mieszkanie o powierzchni 43 mkw, i piętro w Siedlcach woj. mazowieckie (około 80 km od Warszawy); składa się z 2 pokoi, łazienki oraz przedpokoju i balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Siedlce,mazowieckie

199 500 zł57 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Stan surowy.Siedlce, ul Daszyńskiego 123. Osiedle strzeżone.W cenie pom. gospodarcze 8,1 m2 oraz taras o pow. 13,75 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Siedlce,mazowieckie

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie przy ulicy Daszyńskiego, nowe, bardzo wysoki standard. Dostępne od 1 czerwca 2009. Kuchnia i łazienka kompletnie wyposażone w nowe sprzęty agd, brak mebli w pokojach.